Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A zsidók miért titkolják a...

A zsidók miért titkolják a rák ellenszerét?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:

Haggard:

Pontosan nem tudni hol tartózkodnak?

Na meg miért a nepessegcsokkentes? Ha minél több ember van, úgy több "rabszolga" is.

Van közük az Európai Egyesült Államokhoz?

2012. jan. 28. 18:27
 52/76 anonim ***** válasza:

Reptoidok igen. Egyesek, David Icke szerint ezek idegenek, míg a tudósok szerint továbbfejlődött raptorok. Dale Russell, Carl Sagan meg egypár tudós eljátszott azzal a gondolattal, hogy mivé fejlődik a raptor és ilyen lényt kaptak:


[link]


De ez mellékes, hogy kik vannak az árnyékkormány mögött. Én jobban hajlok arra, hogy egyszerű hataloméhes, megalomániás emberek vannak az egészben.

2012. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
Echelon? Haggard, te Molnár F. Árpád vagy?
2012. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

A háttérhatalmiak mindenhol ott vannak. Évente összegyűlnek, s azt az eseményt Bilderberg találkozónak nevezik.


Népességcsökkentésnél két út van: ha idegeneket / földön kifejlődött gyíkembereket rakunk a háttérhatalomba, akkor érthető a dolog, kell nekik a Föld, és mi az útjukba vagyunk.


ha meg embereket rakunk a háttérhatalomba, azt már nehezebb kimagyarázni. Egyesek szerint elmebetegségből akarják lecsökkenteni a népesség számát, mások szerint meg azért, mert nehezen bírnak 7 milliárd birkával.

2012. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

Az Echelon nem a boborján kitalációja, angol wikin is van róla írás meg az indexen is. Árpinak annyi köze van az egészhez, hogy lejáratja a komoly témákat.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
Tehát Haggard, szerinted nem reptoidok alkotják a háttérhatalmat, de nem veted el, hogy esetleg reptoidok is lehetnek?
2012. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:

Nem vetem el. De az mindegy. Elég sok olyan dolog van a világunkban, ami abnormális.


Pl miért kell államtitkot csinálni egy elnök halálából? Vagy miért szőnyeg alá söpörni az idegenek létét? Miért kell belőlük hadititkot csinálni?


A NatGeo-n láttam egy dokumentumfilmet, szó volt benne a csillaggyermek koponyáról, és azt állapították meg a végén, hogy idegen-ember hibrid lehet. Miért nem bírják megmondani, hogy már jártak itt?


Vagy normális az, hogy Tesla találmányait megkésve mutatják be? Vagy az, hogy egy törpeállamnak sok mindent szabad?


Változott a véleményed?

2012. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:

Haggard:

A Keneddy család lenne a 13 család egyike?


Amúgy ha valóban gyíkemberek, akkor hol tartózkodnak? Gondolom nem a Földön. Meg miért várnak ennyi éveket? Elvileg fejlettebb technológia birtokában vannak nem?


Az Echelon az ők létesítményük? mert ha igen, akkor elég bolondok ezek az angol-szász népek, hogy hagytak ilyet létesíteni...


A csillaggyermekes részt én is láttam, egyértelmű hogy már jártak itt, az bolond aki azt hiszi, hogy csak a Földön van élet.


Tesláról meg azt hallottam, hogy különféle találmányai voltak, az időgépet is feltalálta, és csak úgy eltűnt Tesla azt mondják.


A törpeállam alatt meg gondolom Izraelt érted.

2012. jan. 28. 19:26
 59/76 anonim ***** válasza:
Témára visszatérve: Rife EM hullámai bármelyik rákos megbetegedésre jók. Csak a megfelelő frekvencián kell sugározni a hullámokat, és mi nyertünk.
2012. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:

"Amikor szorul a hurok átugrod korábbi álláspontod"


-Nem akkor. Ha olvasok, akkor változik. Korábban szidtam a Bajnait, úgy ahogy a szélsőjobbosok, olvastam róla dolgokat, és már nem szidom. Nem volt szép dolog a Hajdú-Bét ügy, de mentségére szolgál, hogy visszarántotta a kordét (Magyarország) a szakadék (államcsőd) széléről.

2012. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!