Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A zsidók miért titkolják a...

A zsidók miért titkolják a rák ellenszerét?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:

"A Keneddy család lenne a 13 család egyike? "


-Igen. Azok voltak. John Kennedy apja kiszolgálta őket, a fiai meg nem, ezért meg kellett halnia John-nak, a testvérének, Robert-nek és a fiának.


Majd máskor írok azokról a dolgokról, melyek bizonyítják, hogy Kennedy összeesküvés áldozata lett.


"Amúgy ha valóban gyíkemberek, akkor hol tartózkodnak? Gondolom nem a Földön. "

-Egy részük a teória képviselői szerint be vannak épülve a társadalmunkba, itt a földön laknak, míg más részük meg kinnt a világűrben tanyáznak. David Icke odáig is elment, hogy Rothschild meg George W. Bush gyíkember.


Meg miért várnak ennyi éveket? Elvileg fejlettebb technológia birtokában vannak nem?

- Ha űrhajóikkal megtámadnák a Földet, akkor rájuk lőnénk az atomfegyvereinkkel, ami őket nem, de a Földet károsítaná, és így nem lenne értelme a harcuknak. Sokkal célszerűbb aknamunkával, a társadalom lezüllesztésével megszerezni a hatalmat.


"Az Echelon az ők létesítményük? mert ha igen, akkor elég bolondok ezek az angol-szász népek, hogy hagytak ilyet létesíteni... "

- Igen. Jó elektronikus kémkedésre. A bolondságukat nemcsak ez mutatja, hanem az is, hogy belemennek egy olyan háborúba, ami az USA összeomlását indítja el.


"Tesláról meg azt hallottam, hogy különféle találmányai voltak, az időgépet is feltalálta, és csak úgy eltűnt Tesla azt mondják. "


-Az időgépről meg eltűnéséről nem hallottam, én azt tudom, hogy simán meghalt. Tesla találta fel a HAARP ősét, meg ő csinálta a tunguzkai krátert. Meteor/üstökösbecsapódásra utaló nyomot nem találtak, Tesla viszont abban az időben kísérletezett, és elszabadult a kísérlete.


"Törpeállam"

-Igen, arra gondoltam.

2012. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:

Na jó, a gyíkemberekig még a hitelesség minimális látszatát fenntartottad, de most már egy csöppet sok vagy.


Mégis mi bizonyítja a gyíkembereket? Miért pont gyíkemberek? Miért nem szőrös majomemberek (hiszen azokat is "látták", mint pl. a yeti, vagy az almas, vagy éppen a nagylábú).


És én is láttam a "csillaggyermeket" a NatGeon, ti nem néztétek végig? Vagy mégis mi? Ugyanis a végén DNS vizsgálatot is hajtottak végre rajta, és kiderült, hogy egyszerűen csak valami genetikai betegsége volt (beltenyészetben ez könnyen előfordulhat).

2012. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy szerintem a háttérhatalmiak sima emberek. A tudósok meg David Icke mániája, hogy kifejlődhettek és hogy közöttünk vannak.


http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8

2012. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
Oké, ez a kérdés lassan átalakul paranoid dühöngővé. Sok sikert!
2012. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:

Paranoid dühöngő? WTF? Mi itt a paranoid?


Szerinted a Kennedy ügy körüli ködösítés meg az USA értelmetlen cselekedetei nem bizonyítják azt, hogy láthatatlan erők játékszerei vagyunk?


A háttérhatalomban azért kételkednek sokan, mert rosszul képzelik el és beléjük van nevelve, hogy a politikusok a társadalmi ranglétra csúcsa.


Nos gyerekek: vannak nagyon nagy vagyonnal, tömegbefolyásoló eszközzel(média(média többesszámú latin szó eleve, a gyengébbek kedvéért) ágak) vagy élelem és gyógyszerellátást biztosító cégekkel rendelkező emberek, nem is beszélve az energiaellátásról, na és a bankárokról.


Ezek külön-külön senkik, mármint vagyonosak, meg minden, de limitált(relatív nagy) mindegyiknek a hatóköre.


A 120-150 legvagyonosabb ember minden évben összegyűlik (Bilderberg csoport, a 7-21 legvagyonosabb család álltal meghatározott időponton), 3 évente az USA-ban, egy-egy luxushotelben, sok őrrel és döntenek 'dolgokban'.


Mielőtt az mondanád, hogy a Bilderbergeknek nincs semmi befolyásuk a dolgokra, veszélytelenek, nézzük meg a dolgokat. A tények mutatják, hogy ez a csoport vette rá Bokrost a megszorításokra, és a 2009-es miniszterelnök-jelöltek is tagjai.


A magam részéről totálisan elutasítom ezt a nem szkeptikus, hanem naiv álláspontot. (A teljesen fatalista és betonozott álláspontot szintén, de most éppen nem erről van szó.)


Idézzünk az Index Holbrooke-kal készült interjújából egy részletet:


„— Tudja, hogy kicsoda Laborc Sándor?


— Nem.


— Ő a magyar titkosszolgálatok új vezetője. Nagy belpolitikai vita kísérte kinevezését, mert a Szovjetunióban, a KGB egyetemén diplomázott. Orbán Viktor, a magyar ellenzék vezetője novemberi amerikai útja után azt mondta, hogy Washingtonban is aggódnak Laborc kinevezése miatt. Ön is találkozott akkor Orbánnal. Tud erről az ügyről bármit is, hallott róla?


— Nem. De egyébként sem akarok beleszólni a magyar belpolitikai vitákba. Az ügy részleteit pedig nem ismerem.


— Igaz az, hogy 1995-ben amerikai külügyminiszter-helyettesként nyomást gyakorolt a magyar kormányra, hogy vezesse be a megszorító intézkedéseket?


— Ez igaz. 1995 tavaszán történt. Daniel Frieddel látogattunk Budapestre, ő most az európai ügyekért felelős külügyminiszter-helyettes, és velünk tartott David Lipton pénzügyminiszter-helyettes is. Találkoztunk Horn miniszterelnökkel, Bokros Lajos pénzügyminiszterrel és Surányi Györggyel, a nemzeti bank elnökével. Bokros határozottan egy erős gazdasági csomagot javasolt és mi ebben támogattuk őt. Keserű pirula volt, de Horn bölcsen vállalta. A történelem szerintem bebizonyította, hogy jó döntés volt. Tudom, hogy Bokrost ezért nagyon keményen támadták, de én csodálója vagyok bátorságának és előrelátásának. Bokrost épp olyan nagyra kellene értékelni, mint Bob Rubint értékelik Amerikában. (Robert Rubin amerikai pénzügyminiszter volt 1995-99-ben, irányításával az amerikai gazdaság szárnyalni kezdett — szerk.) Bokros a magyar gazdasági fellendülés atyja. Tudom, hogy rengeteget bántották. Kiheverte azóta?”


Vegyük tehát csak ezt a részletet.


Mit szólnak ahhoz, hogy Holbrooke két egymást követő kérdésre egymást homlokegyenest kizáró válaszokat ad? Két állítás:


1. „Nem akarok beleszólni a magyar belpolitikai vitákba”


2. „Bokros határozottan egy erős gazdasági csomagot javasolt és mi ebben támogattuk őt.”


Ja, hogy végül is az nem politikai kérdés?

És az a 120-130 ember tényleg csak úgy találkozgat, iszogat.


Hát persze. :–>

2012. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

"Nem a nagy és erős országoknak rontanak akik veszélyesek hanem kis cafatokra vadásznak mint Magyarország.Ahhoz képest hogy rohadt titkosak mindenki tud róluk itten szinte mindent és következmények nélkül teheti meg."


- Az USA-nak már rég nekirontottak. Belekergették őt az iraki háborúba, ami a gazdasági összeomlását indította el. És egy káoszban levő országban be lehet vezetni az NWO-jukat. USA nélkül meg Kína lényegében pácban van. Az USA-tól eléggé függ Kína. Kína nem örülne az USA bukásának.


Nemcsak Magyarországnak rontottak neki, hanem egész Európának. Ahogy Soros Gyuri mondta. Egész Európában " válságra van szükség ", hogy káosz legyen s azután NWO.

2012. jan. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
90%

Haggard, hát te teljesen muja vagy, egyem a szíved.


"Nem akarok beleszólni a magyar belpolitikai vitákba"=Semmi közöm a személyi kérdésekhez, engem nem érdekel kit neveznek ki.


"„Bokros határozottan egy erős gazdasági csomagot javasolt és mi ebben támogattuk őt.”"=Megmondtuk neki, hogy igaza van, és ez egy teljesen reális gazdasági terv. Az égvilágon semmit nem csináltak volna, ha más gazdasági terv kerül be. Ez ugyan olyan, minthogy te támogatod a jobbikot (vagy mást): nem pénzzel, nem csinálsz egyebet, mint otthon a kis szobádban közlöd, hogy te őket támogatod, őket tartod jónak. Ők meg Bokrost tartották jónak.

"Nyomást gyakoroltak": mint ahogy te kimész egy ellentüntetésre, hogy nyomást gyakorolj a kormányra. Ha a kormány nem vevő rá, úgysem lesz foganatja.


Itt egyébként is Bokros fejéből pattant ki a gazdasági terv, ők pedig csak jelentették, hogy szerintük is jó, támogatják, sőt javasolják a kormánynak, hogy bevezessék.


Nem kell mindenhol paranoiás rémeket látni, néha a szavak mögött csak a szavak állnak, háttértartalom nélkül...


A tudományban van egy mondás, miszerint mindig az a megoldás a legvalószínűbb, ami a legkevesebb új kérdést veti fel. A háttérhatalom létezése pedig túl sok új kérdést vet fel.

2012. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:

Azután pattant ki Bokros fejéből az egész, miután volt a Bilderberg gyűlésen. Ezek nem csak mondják szóban, hogy igen, támogatni fogunk téged, hanem pénzzel is támogatják az illetőt, LOBBIZNAK az érdekében.


Én nem paranoiás vagyok, csak realista. Meg gondolkodó... Szerinted ezek annyira becsületesek, hogy nem akarnak senkit se befolyásolni?


Mi egy teljesen abnormális, fejére állított világban élünk. Csak ismételni tudom magamat:


Miért kell államtitkot csinálni egy elnök halálából? Miért kell belekeveredni egy olyan háborúba, ami a vesztünket okozza (Irak)? Mielőtt a véletlenre fognál mindent, elmondom, hogy olyan nincsen a politikában, legalábbis Franklin Delano Roosevelt szerint.


Ezt ő mondta: A politikában semmi sem történik véletlenül. Ha valami mégis véletlennek tűnik, azt biztos, hogy úgy tervezték meg.



"Amerikában 60 család ellenőrzi az egész ország vagyonát… A lakosság egyharmadának nincs elfogadható lakása, ruházata és alultáplált... A Közmunka Hivatal programjain részvevők 20%-a nagyfokú alultápláltság következtében nem képes végig dolgozni egy munkanapot… Szándékomban áll kiűzni a pénzváltókat a templomból."


Idézetek másoktól:


"Amivel világszerte szemben állunk,

az egy monolitikus, könyörtelen összeesküvés, mely egyre növekvő befolyását elsősorban rejtett eszközökkel éri el." - John F. Kennedy


"Az ember nehéz helyzetben van, mert oly hatalmas összeesküvéssel szembesül, ami számára már teljességgel elképzelhetetlen." - J Edgar Hoover (az FBI volt igazgatója)


Benjamin Disraeli mondotta az 1848-as európai forradalmakat követően:

"A világot egészen más személyek kormányozzák, mint ahogy azt a kulisszák mögé nem látók képzelik.


"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon


"A legtöbb ember időnként belebotlik az igazságba, de többségüknek sikerül összeszednie magát, és menni tovább, mintha mi sem történt volna." - Winston Churchill

2012. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:

Haggard.


Jegyezd meg:D. Gyógyszerre SOSEM iszunk alkoholt :D.

2012. jan. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
05:12, tégedet még a napi hírek meg az elnökök és más híres személyek szónoklatai sem győznek meg?
2012. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!