Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan azt mondják, hogy csak...

Sokan azt mondják, hogy csak fegyveres határvédelemmel és tűzparanccsal állítható meg a migráció. Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Nyilván a cél nem az, hogy halomra kell ölni embereket, de az sem megoldás, amit a liberálisok mondanak, hogy mindenkit be kell engedni, mert akkor Európa elveszti az etnikai, vallási, kulturális arculatát, az európai emberek meg kiszorulnak az életterükből.

2016. jún. 18. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
85%
Ott kéne valahogy békét csinálni, ahonnan jönnek.
2016. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
0%

Amiket felsoroltam, azokat hellyel-közzel alkalmazzák, sok hasonló dologgal együtt, többnyire eredményesen. Több millió bevándorló él nyugaton, akik remekül beilleszkedtek a társadalomba. Csak ki kéne ugyanezt terjeszteni azokra is, akik ellenállnak. Mert most az van, hogy aki akar, annak ott vannak az integrációs programok. És láthattuk, hogy ez nekik elég (igen, hiába tagadod le attól még a tízmilliókban van az integrált bevándorlók száma Európában), másoknak viszont nem. Ezért szerepel az első helyen a felsorolásban a gettók felszámolása, amit nem alkalmaznak tudtommal nyugaton, pedig kéne. Meg a segélycsökkentés (/komoly feltételekhez kötés), amit szintén nem alkalmaznak, pedig szerintem kéne. Meg azoknak a gyerekeknek is az iskolába kényszerítése, akiket a szüleik nem küldenek maguktól. Ezt a fehér "őslakos" lakossággal is megteszik, de a bevándorlókkal nem. Összességében olyan programokat írtam, amik a "nehezen hozzáférhető" bevándorló lakosságra is kiterjesztenék ugyanazt, ami a "könnyen hozzáférhető" bevándorlóknál már működött.


De nem az a lényeg, hogy pontosan hogyan akarjuk megvalósítani a dolgot. Hanem hogy ez az egyetlen reális lehetőségünk, és ehelyett futjuk az értelmetlen köröket.

2016. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
33%

Egy éve azt írtam több válaszban, hogy a kerítés nem állítja meg a menekülteket. Akkor hülyének nézett mindenki.


Most, hogy kiderült, tényleg nem akadály az a kis drót, jönnek az ötletelések, hogy lőjük őket halomra, stb...


Ahelyett, hogy rég kiválogattuk volna közülük a képzetteket még Törökországban, és vízummal, repülőjeggyel hoznánk őket ide. Itt aztán lehetne őket integrálni a hazai munkaerőpiacra.


Ezzel mindenki nyerne. Ehelyett még mindig ott tartunk, hogy hogyan állítsuk meg őket.


Szánalom.

2016. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:

"jönnek az ötletelések, hogy lőjük őket halomra, stb..."


Én nem állítottam ilyet, és senki sem szerintem...

2016. jún. 18. 19:32
 15/78 anonim ***** válasza:
27%
En az amerikai megoldas hive vagyok: hatalmas szogesdrotos betonfalak, rajta geppuska feszkekkel, mesterloveszekkel es tuzparanccsal.
2016. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
39%
Igen tudjuk, te halomra lőnél mindenkit aki nem fehér, de azért a normális, egészséges embereknek ez szóba sem jöhet.
2016. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

"Igen tudjuk, te halomra lőnél mindenkit aki nem fehér, de azért a normális, egészséges embereknek ez szóba sem jöhet."


Bírom, amikor belekeveritek a bőrszínt ebbe az ügybe, miközben ez már rajtatok kívül senkit sem érdekel. :D Engem például jobban zavar az, hogy az ideérkező "menekültek" többsége iszlám vallású, amely köztudottan egy hódító, intoleráns vallás, és semmi köze a bőrszínhez! ;) Az meg külön vicces, hogy azok lennének elsőként lefejezve egy saría-törvénykezésű országban, akik a "tolerancia" jegyében, hatalmas "refugees welcome" táblával tapsolnak ezeknek. :DD

2016. jún. 18. 20:17
 18/78 anonim ***** válasza:
Egyetertek a kerdezovel, ez nem borszin kerdese hanem vallase. A kereszteny szirekkel, feketekkel semmi bajom.
2016. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
32%

# 18


Bocsika, de az a kifejezés, hogy "keresztes háború" mond nektek valamit?


ennyit arról, hogy melyik vallás hódító, s melyik nem....

2016. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:

"Bocsika, de az a kifejezés, hogy "keresztes háború" mond nektek valamit?


ennyit arról, hogy melyik vallás hódító, s melyik nem...."


Jaa értem, tehát akkor te is gyilkos vagy, mert a magyarság részt vett a holokausztban? Akkor a halálbüntetés rendben van, mert mondjuk a középkorban alap volt? Ez szánalmas, a mostani helyzetből induljunk ki, az pedig az, hogy a pápa "menekültek" lábát csókolgatja, miközben az ideérkezők telefonjai tele vannak lefejezős IÁ videókkal..

2016. jún. 18. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!