Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan azt mondják, hogy csak...

Sokan azt mondják, hogy csak fegyveres határvédelemmel és tűzparanccsal állítható meg a migráció. Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Nyilván a cél nem az, hogy halomra kell ölni embereket, de az sem megoldás, amit a liberálisok mondanak, hogy mindenkit be kell engedni, mert akkor Európa elveszti az etnikai, vallási, kulturális arculatát, az európai emberek meg kiszorulnak az életterükből.

2016. jún. 18. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
Jó, te teljesen vak vagy, így teljesen mindegy. Tehát ha 10 bevándorlóból 5 integrálható, 5 nem, akkor az az tulajdonképpen jó, hiszen "ne általánosítsunk"? Hagyjuk szerintem...
2016. jún. 18. 21:50
 62/78 anonim ***** válasza:
0%

# 61

Mikor jártál legutóbb Párizsban, Brüsszelben, Stockholmban, Berlinben vagy Malmőben?


Mert úgy beszélsz ezekről a városokról és az ottani dolgokról, mint aki ott éli az életét...

2016. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
Mindegyik városban jártam már, és élnek kint rokonaim és barátaim is. De azt gondolom, aki nyitott szemmel jár és néz, az ezeket az infókat nem vonja kétségbe, hiszen nyilván azért erősödnek a bevándorlás-ellenes pártok Európa-szerte, mert nincs velük semmi gond...:)
2016. jún. 18. 21:59
 64/78 anonim ***** válasza:
62%

Szóval visszatértünk az elejére. Mondhatni futottunk egy fölösleges kört, ahogy mondtam: "Hanem hogy ez az egyetlen reális lehetőségünk, és ehelyett futjuk az értelmetlen köröket."

Most nem akarom azt mondani hogy megmondtam, de megmondtam.

Az integráció az egyetlen olyan alternatíva, ami nem irreális, marhaság vagy tömeggyilkosság. De ha neked van jobb ötleted, hallgatom.

2016. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
51%

"Jó, te teljesen vak vagy, így teljesen mindegy. Tehát ha 10 bevándorlóból 5 integrálható, 5 nem, akkor az az tulajdonképpen jó, hiszen "ne általánosítsunk"? Hagyjuk szerintem..."


Tényleg hagyjuk, ha csak ilyen s_ggedből előrántott számokat tudsz mondani.


"Mindegyik városban jártam már, és élnek kint rokonaim és barátaim is. De azt gondolom, aki nyitott szemmel jár és néz, az ezeket az infókat nem vonja kétségbe, hiszen nyilván azért erősödnek a bevándorlás-ellenes pártok Európa-szerte, mert nincs velük semmi gond...:)"


Nem, azért erősödnek mert az emberek jelentős része ugyanolyan ostoba mint te.

2016. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

"Szóval visszatértünk az elejére. Mondhatni futottunk egy fölösleges kört, ahogy mondtam: "Hanem hogy ez az egyetlen reális lehetőségünk, és ehelyett futjuk az értelmetlen köröket."

Most nem akarom azt mondani hogy megmondtam, de megmondtam.

Az integráció az egyetlen olyan alternatíva, ami nem irreális, marhaság vagy tömeggyilkosság. De ha neked van jobb ötleted, hallgatom."


Én az izraeli módszerrel értek egyet, miszerint fal és tűzparancs. Nyilvánvalóan nem lehet őket integrálni, másod-harmadgenerációs bevándorlók leszármazottai követik el ezeket a terrorcselekményeket, ráadásul ismerjük a "maradjatok meg töröknek" szöveget is. Ha Izraelnek bejött, bejöhet nekünk is.


"Tényleg hagyjuk, ha csak ilyen s_ggedből előrántott számokat tudsz mondani."


A lényeg, hogy a példa lényegét megértetted. :DD


"Nem, azért erősödnek mert az emberek jelentős része ugyanolyan ostoba mint te."


Ja értem, eddig ameddig ugyanezen emberek a zöldekre meg a ballibekre szavaztak, akkor nem voltak ostobák, most hogy olyan pártra szavaznak, ami neked nem szimpi, már azok...:)

2016. jún. 18. 22:17
 67/78 anonim ***** válasza:
43%
Akinek ilyen könnyen megváltozik a pártszimpátiája egy kis demagóg dumától és máris a gyűlöletre szavaz, az bizony ostoba.
2016. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 A kérdező kommentje:

"Akinek ilyen könnyen megváltozik a pártszimpátiája egy kis demagóg dumától és máris a gyűlöletre szavaz, az bizony ostoba."


Nahát, te ott élsz, tapasztalod őket? Vagy csak innen pofázol? :)

2016. jún. 18. 22:58
 69/78 anonim ***** válasza:

Elképeszt, hogy milyen sikeres az agymosás amit egyrészt a magyar kormány, másrészt a putyini információs háború hajt végre az országban. A kérdező remek példa erre.


:-/

2016. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
Megpróbálsz válaszolni is a kérdésre, vagy továbbra is csak frázisokat fogsz puffogtatni? :) Ott élsz kint köztük, tudod milyenek, vagy csak innen a belvárosból pofázol, ahol egy darab sincs? :D
2016. jún. 19. 08:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!