Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan azt mondják, hogy csak...

Sokan azt mondják, hogy csak fegyveres határvédelemmel és tűzparanccsal állítható meg a migráció. Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Nyilván a cél nem az, hogy halomra kell ölni embereket, de az sem megoldás, amit a liberálisok mondanak, hogy mindenkit be kell engedni, mert akkor Európa elveszti az etnikai, vallási, kulturális arculatát, az európai emberek meg kiszorulnak az életterükből.

2016. jún. 18. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Nyilván ugyanolyan, mint a többi vallás..

2016. jún. 18. 21:23
 52/78 anonim ***** válasza:
9%
SENKI NEM MONDTA, HOGY UGYANOLYAN MINT A TÖBBI VALLÁS. Remélem így felfogod.
2016. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:

"Maga a keresztény vallás előírásaiban is erőszakos, abortusz-ellenes, meleg-ellenes"


59%-os linkelgette az USA-t, ha jól tudom, ott például az egész országban (!) szabad a "melegeknek" házasodni, a pápa egyértelműen a "melegek" elfogadására szólított fel, miközben az iszlámban felakasztják őket. Ugyanaz amúgy.

2016. jún. 18. 21:25
 54/78 A kérdező kommentje:
Te nem. más igen. Remélem így felfogod.
2016. jún. 18. 21:26
 55/78 anonim ***** válasza:
0%
Muti, ki mondta.
2016. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:
Mit muti? Beszéltem már olyan libsivel, aki ezt mondta. Nem kértem tőle írásban.
2016. jún. 18. 21:27
 57/78 anonim ***** válasza:
28%
Szóval nem velem, hanem egy állítólagos libsivel vitatkozol aki állítólag mondott ilyet valamikor. Rendkívül értelmes kitérő volt ez is. De legalább nem kellett válaszolnod arra, amit az általánosításról vagy az integrációról vagy a jobboldal hátráltató szerepéről mondtam...
2016. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:
Tudod mit, csak hogy jussunk egyről a kettőre: rendben, nem lehet általánosítani, ne általánosítsunk! Most már fogsz is érvelni a többi dologra, vagy még mindig ugyanezt fogod hajtogatni? Az állítólagos integrációdra Párizs és Brüsszel a válaszom, a jobboldal hátráltató elméletedről annyi, hogy mégsem a libsik és a baloldaliak erősödnek, hanem a jobboldali pártok, és ha a hazai balosok múlna, tele lenne az ország mindenféle tranzitzónákkal.
2016. jún. 18. 21:33
 59/78 anonim ***** válasza:
42%

Szóval ne általánosítsunk, ebben is megegyeztünk. Amit be is tartottál egy teljes mondaton keresztül. Aztán jött az, hogy az integráció rossz ötlet, mert tudsz mondani olyat amikor nem működött. Beszarok. Te komolyan nem látod ebben az általánosítást, vagy csak direkt idegesítesz?


Azt én is tudom, hogy a jobboldal erősödik. Nem véletlenül hátráltatják a helyzetet, ez nekik politikailag tök jó. Csak Európának nem. De ettől függetlenül, az hogy a jobboldal erősödik hogyan is bizonyítja azt, hogy nem csak hátráltatják a párbeszédet?

2016. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
28%

"Az állítólagos integrációdra Párizs és Brüsszel a válaszom"

^

A válaszom eleje erre a részre vonatkozott. Te komolyan nem látod ebben az általánosítást?

2016. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!