Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan azt mondják, hogy csak...

Sokan azt mondják, hogy csak fegyveres határvédelemmel és tűzparanccsal állítható meg a migráció. Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Nyilván a cél nem az, hogy halomra kell ölni embereket, de az sem megoldás, amit a liberálisok mondanak, hogy mindenkit be kell engedni, mert akkor Európa elveszti az etnikai, vallási, kulturális arculatát, az európai emberek meg kiszorulnak az életterükből.

2016. jún. 18. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 Svéd Király ***** válasza:
Csak jelezném, hogy Stockholm nem para. Napos tengerpartnak jobban örülnék, de gondolta a hóhér, hogy a migránsok ilyesmit nem hoznak magukkal. Örültem volna 1-2 fűszoknyás hölgynek kókuszdió-bikiniben, de ilyenek sem nagyon migrálnak. Azt hiszem, stratégiát kell váltanom, szólok is az írnokaimnak, hogy mehet a hadüzenet Hawainak.
2016. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:

En nem vagyok kereszteny, de azert egy lapra venni a MAI keresztenyseg GYAKORLATAT a MAI iszlam GYAKORLATAVAL, az szerintem is nagy hiba.

Abban igaza van a 70%-osnak, hogy nem szabad altalanositani. Hat ne altalanositsunk, hanem vegyuk a vallasok AUTENTIKUS kepviseloit.

A keresztenyseg egyik legautentikusabb kepviseloje a papa. Figyeld meg, hogy mit mond, hogyan kell a mas vallasuakhoz viszonyulni, es mi az o GYAKORLATA.

Az iszlamban nincs ilyen kozpontositas, viszont vehetjuk az egyes iszlam allamok vallasi vezetoinek velemenyeit:

az ISIS vezeto imamja mit mond a mas vallasuakkal valo viselkedesrol, es mi a GYAKORLATA,

az irani ajatollah mit mond a mas vallasuakkal valo viselkedesrol, es mi a GYAKORLATA,

a katari imam mit mond a mas vallasuakkal valo viselkedesrol, es mi a GYAKORLATA,

......

Folytathatod.

2016. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

#72

[link]

2016. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:
Szegény még mindig nem fogja fel, hogy a vallási előírások között mi a különbség. :D
2016. jún. 19. 12:22
 75/78 anonim ***** válasza:

Hat bizony az a nyilatkozat annyit sem er, mint a papir amire irtak.

Ugy tunik, mint egy urugy-teremtes azert, hogy legyen az iszlam propagandanak hivatkoznia valamire.

2016. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:

Egyetértek, tényleg csak fegyveres határvédelemmel védhetjük meg magunkat, sajnos. Mert a másik lehetőség a "megadjuk magunkat".


Eszméletlen, hogy miket tudnak összehordani itt válaszolók. Hogy pl. a keresztények erőszakosak az abortuszellenességgel, meg a melegellenességgel.

Azt úgye figyelmen kívül kell hagyni az új divat szerint, hogy ami ellenesek, eleve az ellenkezik a homo sapiens definiciójával.

Könyörgöm, egy olyan korban, amikor tonnányi fogamzásgátló megoldás lehetősége a kezében van nőknek is, férfiaknak is, ideiglenesen is, véglegesen is, de valahogy mágis a legmegfelelőbb az erőszak egyeseknek, a saját hiba miatti következmény megölése.


De ha ez ellen a SZÜKSÉGTELEN kényelmi erőszak ellen -igazából csak elméletileg- fellépnek a keresztények, akkor rájuksütjük az ERŐSZAKOS bélyeget?


A melegeket hagyjuk, ők is eleve a homo sapiens biológiai alapjai ellen léteznek. Ha megtartanák maguknak a szindrómájuk problémáit, és ők próbálnának meg "integrálódni" a hidegek közé, nem is lenne velük baj.


Aki pedig az különböző kultúrák integrálásával akar kísérletezni, az tegye semleges területen, kísérleti körülmények között, pontos nyilvántartással a jövő hasznára.

De ne színmuzulmán területen pl. budhisták betelepítésével, vagy hindu területre a japán sintókkal. Elhiszem én, hogy jobb mulatság minél másabbakat összekeverni, de azért mégis.


Az integrálás meg mint olyan teljes kudarc mindenütt, aki nem nem hiszi járjon utána. Nem a fizetett-vezetett statisztikáknak, tanulmányféléknek, hanem a való életnek. Kitalálták ezt a szót, mint egy varázsszót, hogy "integráció", de csak pontosan annyit ér a "kommunizmus", soha meg nem valósulható szép álom. Miért? Mert az emberek természetes ösztöne, természetes tulajdonságai ellen van.

2016. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:

23.35.


Kösz a címkéket, nem vagyok egyik sem. Megértem, hogy az állatvilágban más fajnál is előfordul a saját nemével való párosodási igény bizonyos körülmények között.

De nem gondolnám, hogy ez az embernél így lenne. Kutatni kéne az okokat, nem tiltani.

Az abortuszról kár beszélni, morális mélypont fogamzásgátlásra használni.


De nem is erről volt szó, csak nem tudtam elnézni a terelésnek -mint mindig!- idedobott abortusz-meleg koncot.


A lényeg ott van, hogy igenis akárhogy meg kell védeni a saját életterünket, a népvándorlástól is.

2016. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim válasza:
Ez az egyetlen megoldás,ami számunkra pozitív.
2016. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!