Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyermektelenségi adóhoz mit...

Gyermektelenségi adóhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 10:49
1 2
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy inkább fizetek több adót, minthogy felelőtlenül, a nagyvilágba ugorjak bele egy kapcsolatba, pusztán a gyerekvállalás (meg a kevesebb teher) kedvéért. Vagy azt, hogy idővel ismét és végleg elhagyom az országot.
2010. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Én igazából nem is vágom, hogy mi ez. Most ez lesz ténylegesen, vagy csak egy ötlet volt?

Lehet, hogy vannak jó oldala is, viszont én nem szeretnék plusz pénzt fizetni, ha nem lesz gyerekem, és ezt elég szemét dolognak is tartom. De a romák örülni fognak neki...

2010. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem értek vele egyet, szerintem aki nem szeretne fizetni az ne szüljön gyereket
2010. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
újból és megint egy "értelmes" mélyen tisztelt, (min. 2m -re a felszín alatt) kérdező, a bukott, sűllyesztőbe került és ebbe belenyugodni nem képes, illetve nem tudó emberke a már leírt pártok támogatói, PROVOKÁTORAI! közül...
2010. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerencsére (egyelőre) ez csak a horthysta köpönyegforgató Hóbagoly újabb agymenése - a korona alkotmányba emelése után:


[link]

2010. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Most akkor mingyárt ha valakinek nincs kocsija akkor is adózni a kell, meg ha valakinek nincs 5 milió a bankba akkoris hova fajultunk gec
2010. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez kb. már a 10. ilyen kérdés, én már unom. Egyébként ez egy baromság. Inkább a gyerekvállalást kellene támogatni, nem büntetni akinek nincs.
2010. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsó kommentelővel!

Mivel Magyarország népessége évről-évre csökken, ezért szeretné az az állam, hogy a 30 év feletti pároknak gyermektelenségi adót kelljen fizetni. Azt mondták ez kb havi 5000HUF lenne. De gondolom ebbe nem tartozik az bele, aki meddő.

Az egyik lenéző kommentelőnek üzenném, hogy pontosan tudom, hogy mi ez, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is!!!

2010. szept. 18. 13:45
 10/17 A kérdező kommentje:
11,16-os kommentelőnek szólt az utolsó mondatom!
2010. szept. 18. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!