Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lassan a...

Magyarországon lassan a szemetelés lesz kötelező?

Figyelt kérdés
Ezen a héten van a TeSzedd. Nyilván fogalmatok sincs róla. Ez is már jól mutatja, hogy milyen alacsony presztízse van Magyarországon a szemétszedésnek. De ezt leszámítva is sok tapasztalatról tudok beszámolni. Most éppen beszóltak, hogy a saját házam előtt szedjem a szemetet és ne másé előtt. De már volt olyan is, hogy rendőrt hívtak rám szemetelés miatt. Mert egy nyugger picsa annyit látott, hogy egy zsák szeméttel sétálok az erdőszélen.
ápr. 27. 13:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
De hogy lásd teszek is valamit: a több köbméteres szemétlerakatokat jelentettem a Hulladékradar appban. Egy éve tart az állítólagos ügyintézés, a szeméthegy azóta is ott díszeleg. Nyilván nem az én kötelességem vagyonokért teherautót bérelni és elszállíttatni, elviekben éppen ezért hozták létre ezt az appot.
ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

#9


Most ezt nem tudom miből szűrted le. Csupán annyit írtam, hogy a 2-es válaszoló a foteljéből osztja az észt, miközben fogalma sincs az egészről, csak megnézett egy Szabad Európás videót, amiben azt állították, hogy most már fizetni kell a szemétleadásért. Eddig is fizetni kellett, semmi változás nem volt, nem a Fidesz találta ki, hogy mostantól fizetős a szemétszedés.

ápr. 27. 13:46
 13/54 A kérdező kommentje:

#11


Gratulálok a nagy semmihez. Semmit nem tettél hozzá, az önkormányzatok pontosan tudják hol vannak nagy szeméthegyek.

ápr. 27. 13:49
 14/54 anonim ***** válasza:

#12 "Eddig is fizetni kellett, semmi változás nem volt, nem a Fidesz találta ki, hogy mostantól fizetős a szemétszedés."

Éppen ezért írtam, hogy az eddigi kormányaink, ha nem esett volna le. Mindnek a saját zsebe volt a lényeg nem a környezetvédelem.

ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

#13 Nem is fogok ennél többet. Nem én tettem oda, nem fogok más helyett fizetni vagyokonat az elvitetéséért. Ha az önkormányzat meg tud róla mégsem csinál semmit tehet egy szívességet.

De ha gondolod szívesen adok pár új szemét lelőhelyet ha annyira szeretnéd fuvarozni a legközelebbi hulladékudvarba.

ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

#14


IGEN. Ahogy nektek is. A kormány olyan, mint ti. Ezen mit kell csodálkozni? Vagy miért kell a kormányotoktól nagyobb erkölcsiséget elvárni, mint amivel ti rendelkeztek? Miért gondolod, hogy a kormánynak feladata más szemetét összeszedni, de neked nem?

ápr. 27. 13:52
 17/54 anonim ***** válasza:

#16 "Miért gondolod, hogy a kormánynak feladata más szemetét összeszedni, de neked nem?"

A Hulladékrada appot meg csak unalomból alkották meg ugyebár....

ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Azt egy megélhetési aktivista alkotta meg.
ápr. 27. 13:54
 19/54 anonim ***** válasza:
Plusz én a saját környezetemet össze takarítom és nem szemetelek, de a fél világon nem fogom feltakarítani mások mocskát. Majd az adott erdő területe (magánszemély vagy az állam) gondoskodik a saját területei tisztaságáról, ha őket nem zavarja ott engem sem. Miért nekem kellene ha már az állam is sz@rik rá?
ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

#19


Jó, csak ne tagadd, hogy minimálisan se vagy környezettudatosabb az átlagmagyarnál.

ápr. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!