Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lassan a...

Magyarországon lassan a szemetelés lesz kötelező?

Figyelt kérdés
Ezen a héten van a TeSzedd. Nyilván fogalmatok sincs róla. Ez is már jól mutatja, hogy milyen alacsony presztízse van Magyarországon a szemétszedésnek. De ezt leszámítva is sok tapasztalatról tudok beszámolni. Most éppen beszóltak, hogy a saját házam előtt szedjem a szemetet és ne másé előtt. De már volt olyan is, hogy rendőrt hívtak rám szemetelés miatt. Mert egy nyugger picsa annyit látott, hogy egy zsák szeméttel sétálok az erdőszélen.
ápr. 27. 13:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
#40 Nem tudok mit tenni azzal ha valaki fotelhuszár. Ma is mingyárt megyek és össze söpröm az utcafrontot.
ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Azaz nem csinálsz ma se semmit.
ápr. 27. 14:48
 43/54 anonim ***** válasza:
#42 Jóédesanyád 3.14csáját, eddig dolgoztam ma. Gondolom te 0-24 szemétszedéssel foglalkozol nemde? Lehet éppen azért érzed jól magad mert szellemileg is hulladék vagy, egy nobody-builder.
ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

#43


Ahhoz képest elég aktív voltál itt, hogy mostanáig dolgoztál.

ápr. 27. 14:53
 45/54 anonim ***** válasza:

#44 Egyéni vállalkozóként nem olyan szoros a gyeplő mint a futószalag mellett.

Gondolom ma is össze szedsz majd 8 tévét meg 2 kifilézett őzikét az erdő széléről nemde?

ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Ma nem, de holnap igen.
ápr. 27. 14:54
 47/54 anonim ***** válasza:
#46 Na látod, a végén kiderült hogy ma sem csináltál semmit.
ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
De te semmikor se csináltál semmit. Még életedben nem mozdítottad a kisujjadat se a társadalom érdekében.
ápr. 27. 14:56
 49/54 anonim ***** válasza:
#48 De igen, de nem a társadalom szemeteskosara vagyok. Szedtem szemetet, de mint mondtam a fél világot nem fogom kitakarítani pár millió szemetelő helyett.
ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Mondanál egyetlen példát, amit önzetlenül tettél a társadalomért?
ápr. 27. 14:59
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!