Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lassan a...

Magyarországon lassan a szemetelés lesz kötelező?

Figyelt kérdés
Ezen a héten van a TeSzedd. Nyilván fogalmatok sincs róla. Ez is már jól mutatja, hogy milyen alacsony presztízse van Magyarországon a szemétszedésnek. De ezt leszámítva is sok tapasztalatról tudok beszámolni. Most éppen beszóltak, hogy a saját házam előtt szedjem a szemetet és ne másé előtt. De már volt olyan is, hogy rendőrt hívtak rám szemetelés miatt. Mert egy nyugger picsa annyit látott, hogy egy zsák szeméttel sétálok az erdőszélen.
ápr. 27. 13:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
#29 Igen elvitték. Képpel igazolták hogy elszállították.
ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Akkor vagy nagyon szerencsés vagy, vagy a bejelentésedtől függetlenül is el akarták szállítani.
ápr. 27. 14:19
 33/54 A kérdező kommentje:

Nekem még a radar előtti időkből vannak tapasztalataim a szemétbejelentéssel, azóta nem fordítok rá felesleges időt, ugyanis a bejelentéseim 80 százalékával nem törtent semmi. Lehetséges kimenetelek a következők voltak:

Semmilyen választ nem kaptam rá.

Közölték, hogy magánterület és nem fogják összeszedni.

Közölték, hogy elszántak a szemét felszámolása érdekében, és hamarosan elszállítják (majd 1 év múlva is ott volt még)

ápr. 27. 14:23
 34/54 A kérdező kommentje:
Sőt, amikor saját magam töltöttem órákat azzal, hogy egy helyre odahordjam a szemetet, arra is ugyanezek a válaszok jöttek. Egy-egy kivételes esetben elszállították, de olyan is volt, hogy mutassam meg nekik személyesen hova tettem, mert maguktól nem találják meg.
ápr. 27. 14:25
 35/54 anonim ***** válasza:
A szemétszedés szerintem csak félmegoldás. Össze szedsz egyet rá egy hétre eldobálnak kettőt. Először az okot - nevezetesen a szemetelést - kellene megszüntetni aztán az okozatot.
ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

#35


Szerintem meg mindaz, aki még életében nem szedett szemetet, semmilyen ötletet ne nyújtson a szemetelés megszüntetésével kapcsolatban. Engem roppant irritál, hogy egy elszánt szemétszedőnek csak annyit ér a szava ilyen ügyben, mint egy átlagpolgárnak, akinek odáig tart a tiszta környezetért való kiállása, hogy lájkolja a facebook esemenyeket.

ápr. 27. 14:37
 37/54 anonim ***** válasza:
Nemhiába, fotelország lettünk. Ki a fotelből lájkolgat ki a GYK-n szedegeti a szemetet....
ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
És miért nem teszel ellene?
ápr. 27. 14:40
 39/54 anonim ***** válasza:
#38 Mert még én kapnék érte ha neadjisten véletlen eltörne a keze annak aki szemetel.
ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
De a fotelhuszárkodásod ellen miért nem teszel?
ápr. 27. 14:45
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!