Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tőlem ezért nem kapsz munkát?

Tőlem ezért nem kapsz munkát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 1. 14:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Es a 30 gurigas haz a 3.000 Ft-os oraberbol jott ossze??? ;)
2011. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 tetris ***** válasza:
80%
Nahát! Mintha csak a férjem nagymonológját hallottam volna!! Ő is mindig azokat mondogatja, ami itt le van írva. Szinte szó szerint ugyanezeket.
2011. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Pár kérdésem lenne:

ha havi 1000órát tudnak dolgozni az emberei összesen, minek neki 13 ember?

Tudtommal 40órás munkahét van, és 4 hét egy hónap. Ez 160óra/fő/hó. 12emberrel számolva(mert ugye a 13. szabadságon van) 12*160=1920óra/hó. Vagy ő 4 órában akarja dolgoztatni az embereket 250ezres bérért?

Ezt magyarázza már meg valaki...

2011. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
Én meg ilyen főnöknek nem dolgoznék!
2011. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
31%

Én se mondhattam volna el szebben.

A lényeg főleg ott van,hogy ha valaki keres nettó 150 ezer forintot akkor a munkáltatónak(pl nekem) 300 ezer forintjába kerül.

Ezt valahogy kevesen értik meg,és csak szitkozódnak,hogy kevés a fizetés.

Értem én,maximálisan,de várnám a javaslatokat a munkavállalóktól.

2011. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Patrik, akkor a 15:24-es válaszomat magyarázd meg légy szíves.
2011. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Ez kamuszöveg. 13 emberből mindig egy szabin lenne...és mi lenne ha egyszerre vennék ki a szabijukat, mondjuk akkor mikor a főnökúr nyaralni megy, vagy/és karácsony, és szilveszter között...mint általában a legtöbb cégnél is szokás.


Aztán férfiakat sem alkalmazhatna a drágám, mert ha az asszonynak elfogy a szabija, ill a főnöke elbocsájtással fenyegetőzik, mer" az a büdös kölök, már megint a kórházban van kétoldali tüdőgyulladással( direkt betegszik meg a kis roh@dék, hogy a céget tönkretegye ), akkor bizony a papának kell szabit kivennie, vagy elmennie táppénzre, úgyhogy a nők kizárásával semmit nem nyert, a gyermekes férfiakat ugyanúgy érinti a probléma, és mehetnek GYES-re is...és mennek is, manapság ez már bevált gyakorlat, mert van olyan, hogy anyuka többet keres.


Amúgy a kirúghatlak ha akarlak nálam kicsapta a biztosítékot, mert láttam pár szülőt, aki ez miatt volt képes veszélyeztetni a saját gyereke egészségét( emiatt viszi be sok anyuka belázcsillapítózva a gyereket óvodába, aki nem elég hogy beteg, még a többieket is megfertőzi, aztán szeptemberben ez elkezdődik, és januárra a fél csoport a kórházban köt ki súlyos/ életveszélyes szövődménnyel. Nem túlzok, az egyik kisfiúnak a baci harmadik körben a csípőizületére ment rá...lebénult a lába, és az ilyen mocsok munkáltató meg röhög a markába. ). Az ilyen főnököket kéne már végérvényesen innen kirúgni, mert az embernek nem csak a munkaidejében osztogat feladatokat, de a családokat is képes tönkretenni nagyobb nyereség reményében.

2011. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Ezt az embert már kezeltetni kéne.
2011. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

ma 15:43


13 ember után járnak állami támogatások,csak ezt elfelejtette beleírni.

Egyébként igazad lenne.

2011. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
és ha 13 ember után jár, akkor elég annak a 13 embernek csak napi 4 órát dolgoznia? Ez miért éri meg neki jobban, mintha napi 8 órát dolgoznának? fuss már neki még egyszer a kommentemnek meg a szövegnek!
2011. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!