Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tőlem ezért nem kapsz munkát?

Tőlem ezért nem kapsz munkát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 1. 14:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

[link]


Magyar munkavállalók, 2011...

2011. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
45%

08/02 15:38

Nem kell tükörbe néznem. Én vállalkozom. Megéltem mindazt amit a blogban megírnak.

És volt hozzád hasonló "munkaerőm". Szóval a fajtádat már a stílusából meg tudom ítélni.

Munkaidőben a neten írogatsz és okos hozzászólásokat pötyögsz be ahelyett, hogy a munkádat végeznéd. Nem tudom milyen cégnél dolgozol, de nálam bebuknál az hétszentség és utána kivágnálak. A tisztességes vállalkozók már azt sem tudják hogy maradjanak talpon és mit tegyenek, hogy a tisztességes dolgozókat ne kelljen elbocsátani. De minden cégnél van egy vagy több hozzád hasonló megmondóember akinek a munkája hajítófát sem ér, a nap nagy részében látszatmunkát végez, de a "jogait" sűrűn hangoztatja. Ezért óvatosak a vállalkozók amikor valakit fel akarnak venni és óhatatlanul kevesekre hárul a munka java. De hogy is érthetnéd ezt meg???

Hány irodai dolgozó van aki a privát nyomtatásait nem az irodában oldja meg, hanem elmegy a Copy Generálba?

Hány sofőr aki nem jár néha kerülő úton a kocsival?

A céges autót ki az aki nem használja privát célokra cégköltségen?

Az internet használata... A közösségi oldalak tele vannak hétköznap munkaidőben olyan emberekkel akik ott osztják az észt. Bezzeg, ha a cég korlátozza az internet elérhetőségét és kizárja a közösségi oldalakat a társkeresőket, a szexoldalakt azonnal a cég lesz a szemét kizsákmányoló.

Folytathatom ha valaki nem értené...


Az egész ország az ügyeskedésre épül. De nincs meg hozzá a megfelelő kultúra. Nevezetesen, ha megbuksz az ügyeskedéssel, akkor viseld el a következményét.

2011. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
37%

15:38


Es akkor leirtad most a te szelsoseges mindent-tudo velemenyedet, amibol altalanositasz.


Tapsi-tapsi!!!

2011. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
37%
11:18-nak irtam!
2011. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval a fajtádat már a stílusából meg tudom ítélni." A magadét, kedves :)


Egyébként, azért érzed sértve magad, mert nem vagy különb a vállalkozók nagy átlagánál, akik sportot űznek pl. a kettős könyvelésből. Te - ha igazat írsz - vállalkozó vagy, és érzed, hogy nem jó ez az adózási rendszer. Ha nem te, ti vállalkozók fogtok össze, és vívjátok ki magatoknak a közterhercsökkentést, akkor ki a csillag intézze el nektek?

Vége már a szocializmusnak, amikor az állam mindent elintézett az emberek helyett, csak megszületni volt nehéz.


Tátott szájjal vártátok a csodát a választások előtt, hogy majd az új kormány kedvezően fogja átalakítani a rátok vonatkozó dolgokat. Hát koppantatok, de keményen. Akkor, még mire vártok? Minek van a VOSZ? Dísznek?

2011. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Mégis ezeknél a nem különb vállalkozók valamelyikénél "dolgozol". :-)

És láthatóan nem értesz semmit a folyamatokból. A vállalkozó nem harcol, hanem a piacra reagál.

A szerinted szélsőséges véleményemet meg nem tudod cáfolni.

Amúgy egyszerűen cáfolhattok. Vállalkozzatok! :-) Ha nem tetszik a munkaadód, legyél a saját főnököd. :-)

2011. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

21:14

En sem vennelek fel. Csak masban keresed a hibat.


08:08:

"A szerinted szélsőséges véleményemet meg nem tudod cáfolni."

Mint ahogyan te sem bizonyitani. Csak feltetelezheted(!!!), hogy a masik valaszolo pl. nyomtat az irodaban. Eleg feher-fekete modon nezed a vilagot...


"Amúgy egyszerűen cáfolhattok. Vállalkozzatok!"

Mar megint feltetelezel! Es hulyeseget raadasul.


Az meg ne jogosiston fel Isteni szerepre, hogy kepes vagy havi par szaz e Ft-ot "optimalizalni"... Hulye gyerek. (Latod az utolso bekezdessel, most en is felteteleztem...)

2011. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nekem vagy egy najon jó ötletem :D A blogíró felveszi a 12 embert, bejelenti őket minimálbérre, a többit meg borítékban odaadja az embereknek...Naaa? Ugye hogy milyen ügyi vagyok :DDD Vagy ami mégjobb, négyórában jelenti be őket. Nem kell ebből gondot csinálni, a cégek nagy része így működik.
2011. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

21:14-es vagyok. Egy olyan cégtől jöttem el felső vezetői pozícióból, ahol a főnökök, mint a kutyákkal, úgy bántak a dolgozókkal, és én úgy döntöttem, hogy ebbe nem szállok bele.


Most egy olyan helyen dolgozom, ahol nagyon szigorúan megválogatjuk az embereket, követelünk is tőlük, de emberi módon bánunk a dolgozókkal és elismerjük a teljesítményüket. Robog is a szekerünk piszkosul, és amellet, hogy elvárjuk a kiszabott munka pontos teljesítését, mi is végezzük a magunk dolgát - sok vállalkozóval (ill. vállalkozói tásulásssal) ellentétben, akik/ahol elvárják, hogy a melósok összeszedjék a casht, ők meg csak ülnek és vezényelnek.


Sírjatok nyugodtan, hogy nektek mennyire sz*r, de azon érdemes elgondolkodni, hogy mennyiben jó főnök az, aki lusta melóst vesz fel, és utána panaszkodik, hogy a semmire fizeti az illetőt...

2011. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

*amellett

*társulással

2011. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!