Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar tündérmese?

Ez a magyar tündérmese?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 25. 15:04
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
98%

"A többi csak azt hiszi hogy szegény, mert nem keres annyit mint egy német. A gond a fejekben van."


47 ezer forintot keresek és soha nem is akartam annyit mint egy német. Annyit szerettem volna, hogy még hó végén is elég legyen ez kb 55-60 ezer forint. Az én fejemben van a baj? Élj meg te ennyiből!

2012. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
92%
Ide vezetett a Fidesz megszavazása - hálás köszönet a szavazóknak! Aki pedig meg tud élni Matolcsy bácsi 47 ezer forintjából, az varázsló.
2012. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
12%
Hehe, a sok potyás. Aki szerint az ott állók többsége azért áll ott, mert nincs pénze, az teljesen bekapta az MSZP-s agymosást.
2012. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
30%

"Hehe, a sok potyás. Aki szerint az ott állók többsége azért áll ott, mert nincs pénze, az teljesen bekapta az MSZP-s agymosást."


Egyetértek! Nekem a nagyanyám is elment, holott 125 ezer a nyugdíja, és nincs anyagi gondja. Felvett egy szakadt ruhát, azt mondta, kicsit potyázik.

2012. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
17%
Szomorú, de tényleg ezeknek kb. a fele aki tényleg jogosan állt be a sorba. Ha csak egy kicsit itt is körülnéznétek, a sok "Mit kaptatok Karácsonyra?" kérdés alatt adott válaszokon igen meglepődnétek. Minden 2. fiatal telefont, tabletet, iPhone-t kapott... Na? Akkor mennyire szegény az ország? Mindenhol vannak szegények, én aláírom, de a magyar ember szeret túlozni... :(
2012. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
15%
A sokmillió mélyszegényről meg annyit, hogy akármerre járok azt látom, hogy dugig vannak a Mekik, Plázák, Media Markt-ok, mindennap forgalmi dugó van a sok új kocsitól, Wartburgok, Trabantok szinte sehol, "mélyszegény" panelprolik gyerekei a buszon az Iphone-al játszanak.
2012. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
14%
Évek óta ilyen hosszú sorok várnak ételosztásra. Évek óta mindig az aktuális kormány tehet róla. Ezeknek az embereknek jó része egyáltalán nem szorul rá arra az egy tál kajára, inkább várnak órákig, csak hogy ingyen kapjanak valamit. Aki tényleg rászorul, annak kedves egészségére és boldogabb új évet neki!
2012. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen mióta rendszerváltás történt van! Sajnos! :(


Kedves emberek, annak örülök, h a fidesz kormány előtt itt minden jó volt és boldogok voltak az emberek, nem volt államadósság se munkanélküliség!

ÉBREDJETEK MÁR FEL!!!!! AKKOR JOBB VOLT???? Ide vezetett az elmúlt 22 év, amiből 12 mszp kormányzás volt...


De asszem nekünk kis embereknek mindegy milyen kormány van! :(

2012. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjuk már ezt a süket potyás szöveget! Nyilván, aki jól él, az nem bolond odamenni, és a hidegben fagyoskodva órákat sorban állni egy tál "potya" levesért. Aki odamegy, az mind szegény, legfeljebb a szegénység, az elesettség, a rászorultság fokában lehet különbség. Mert én is ismerek egy olyan párt, akik örömmel csapnak le mindenféle kajaosztásra, bár nem hajléktalanok, nem éheznek. Nekik nem feltétlenül kéne odamenni, de megvan nekik is az okuk, hogy odamennek. Mert azért ők is szegények, a közüzemi díjakat már néha fizetik, néha nem stb. Tehát abban van egy egyéni mérlegelés, hogy valaki sorba áll-e ingyenkajáért, de abban biztos lehet mindenki, hogy szórakozásból senki nem áll ott.


De ha még igaz is, hogy a potyázók is ott vannak, ahogy írta már valaki, régen is ott lehettek. Tehát nem miattuk hosszabb a sor az idén.

2012. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
95%
Akik szerint itt olyan jól élünk, hogy tele vannak a plázák, és alig férünk a sok jó kocsitól, azoktól kérdezném, hogy jártak-e már életükben Bécsben, Rómában vagy mondjuk Londonban.
2012. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!