Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?

Kire szavaztál és miért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, és rövid indoklást is légyszíves:) Köszönöm!
2014. ápr. 6. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim válasza:
87%

Jobbik, 22/F.


4 éve is rájuk szavaztam, és meg voltam elégedve azzal, amit tettek a parlamentben. Legalábbis amit tudtak tenni, mert elnyomták őket amennyire csak lehet.


Azért is szavaztam rájuk, mert ők állnak a legközelebb az értékrendemhez, a gondolataimhoz, és az emberek számára legkorrektebbek. A másik ok pedig az, hogy a média csak hazudik róluk. Úgy gondolom, nem véletlen. A Jobbik legalább 90%-a becsületes ember, és ezért nem akarják a parlementben, hogy bekerüljenek, mivel nem engedik majd lopni a társaságot. Arról nem is beszélve, hogy mindenki érdemel legalább egy kormányzási esélyt, és a Jobbik nem kapott. MSZP, Fidesz ezt rég elrontotta.


Én faluban nőttem fel, és megtapasztaltam, hogy a cigányság 90%-a milyen. Nem kívánom senkinek.


Szóval, lényegében ezért. És egyébként nem szélsőségesek, nem nácik, csak ezt hazudják róluk. Jobbiknál jobboldalibb vagyok, higgyétek el. Megfelelő helyről kell tájékozódni, nem az ATV-ről. :P

2014. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim válasza:
82%

Arra, amelyikre négy éve is - egy élhetőbb országban akarok élni, dolgozni, és nem szívesen hagynám itt a velem együtt élő nagyszüleimet, amikor a "két hét alatt rend" négy év alatt se valósult meg.


Jobbik

24/N

2014. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 turosbukta01 ***** válasza:
82%
Jobbikra szavaztam.Tetszik a programjuk. Es van programjuk.
2014. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
69%

Elegem van az eddigiekből, úgyhogy részemről is győzzön inkább a Jobbik.


26/F

2014. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
85%

Jobbikra szavaztam én is, unokatesómék is, szüleim is, nagynénémék, nagybátyámék, sőt, tudom, hogy még a szomszéd is. :)


24/N

2014. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
77%
Ja, bocs, az lemaradt, hogy azért, mert szerintem a fidesz meg az mszpdkegyüttlibsik (vagy milyen néven futnak most) már eleget "bizonyítottak".
2014. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
73%
21\F Jobbik. Mert egyedül őket tartom tetteiben is nemzeti pártnak, nem csak szavaiban.
2014. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
77%
Győzzon a jobbik!
2014. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 legion ***** válasza:
74%
27 év,férfi.A Jobbikra szavaztam,és sok velem egyidős ismerősöm is.Elegünk van a kétpártrendszerből,abból,hogy a 2 nagy ellop mindent,marják egymást,de az ellen,aki ezt szóvá teszi,összeállnak.Szimpatikus,hogy a média agyonhallgatja,agyonköpködi,nácizza,és mégis létezik.4 éve is adtam nekik esélyt,legközelebb is,ha élünk.Kapjon más is esélyt,ne csak ugyanazok,belőlük már rég elég volt!
2014. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 Csaba12345 válasza:
79%
Az egyetlen részletes programmal rendelkező és nemzeti párt, a JOBBIK 2014-ben. Ha még most nem is, 2018-ban győzni fog! Nem kell ez a liberális hiszti a szélsőségességről, ez nem szélsőséges párt, csak kimondja az igazat és megoldást ajánl rá.
2014. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!