Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?

Kire szavaztál és miért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, és rövid indoklást is légyszíves:) Köszönöm!
2014. ápr. 6. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim válasza:
73%

21/f

Jobbik.

Mert az egyetlen párt,mely kiáll az autonómiánk mellett.(Délvidék).

2014. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim válasza:
61%

Jobbik. Van programjuk. Fel kellene számolni a köpönyegforgatást és lezárni az elmúlt 24 évet.

Feloldani minden titkosítást! Tiszta vizet a pohárba!

2014. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
31%

A Jobbik-ra. 34/F

Azért, mert ők az emberek pártja és van egy világos, mindenki számára érthető programjuk és mert bennük még nem csalódtam!

2014. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
70%
69F Jobbik. Sajnos olyan környéken lakom, ahol bizonyos kisebbségiek bűnöző rétege naponta keseríti meg a becsületesen élni próbálók életét. Szükség lenne egy olyan jelentős politikai erőre, akaratra, akik ki merik mondani az ilyen jellegű problémákat is, és van rá megoldási javaslatuk. Az ok nélküli rasszizmust én is elítélem, de a jobbik programjából egyértelműen kiderül, hogy ilyesmiről szó sincs, hiszen nem a származás vagy bőrszín, hanem a társadalomban betöltött szerep (bűnöző életmód, vagy beilleszkedett, becsületes életmód) alapján fogják megítélni az embereket.
2014. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 tetro ***** válasza:
59%

18.39

az LMP-ben az SMS-ben vagy a CMP-ben már csalódtál?

2014. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
62%
40/F Jobbik. Utolsó esély.
2014. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 molotov64 válasza:
70%
49/F Jobbikra, van teljesíthető programja - a többieknek semmi, a mocskolódáson kívül - és valóban magyar érdekeket képvisel, nem csak szóban, hanem tettekben is. Ja és elegem lett a jelenlegi személyi kultuszból.
2014. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim válasza:
82%

24/F, közgazdász, LMP.


Indoklás:

4 éve még nem érdekelt annyira a politika, csak azért szavaztam a Fideszre, hogy ne az MSZP nyerjen.


Ezúttal szerintem már sokkal tájékozottabb vagyok, igyekeztem a legkevésbé elfogult módon, szakmai szemmel is végigolvasni mind a 4 országos párt gazdaságpolitikai programját és elképzeléseit.

Az LMP programja volt számomra a legszimpatikusabb, bár ennek se minden pontjával értek egyet.


Röviden a véleményem: Az Összefogás programjának a megvalósítására egyszerűen nem lenne keret, a Jobbik EU-s revíziója ártana a befektetői hangulatnak, amitől közvetetten az egész ország finanszírozása függ, a Fidesznek pedig programja nincs, és ugyan voltak jó döntései, de mintha nem értenék a gazdasági versenyképesség/gazdasági fejlődés fogalmát.


Általában minden pártról elmondható, hogy túl sok problémát akarnak túl látványos módon megoldani, túl kicsi keretből. Az LMP gazdasági programjának is vannak hihetetlen részei, például a korrupció visszaszorításától költségvetési szinten százmilliárdokat várnak. Szerintem ez irreális.


Mindazonáltal számomra még így is az LMP programja volt a legreálisabb, és az is szimpatikus bennük, hogy nem rejtik véka alá, hogy ha bejutnak is, nem lesz beleszólásuk a kormányzásba, de nem adják fel az elveiket és azt a szakmaiságot, amire a politikájukat építik. Én meg adtam egy szavazatot nekik, mert szerintem több ilyen kéne.

2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 Palika18 válasza:
62%
35 F: Ez az egyetlen alternatíva. Nincs más lehetőség. Értem?
2014. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
7%
Jobbikra, mert ők az egyetlen hiteles magyar erő, egy reális, megvalósítható, társadalomközpontú programmal. 22/f
2014. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!