Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?

Kire szavaztál és miért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, és rövid indoklást is légyszíves:) Köszönöm!
2014. ápr. 6. 17:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/111 anonim válasza:

Bár régi a kérdés, de épp most 4 éves és újra aktuális lett:

Egy jobbikos szavazó monológja következik.


Csak gondolkozz. Gondolj bele abba mik történtek az elmúlt napokban. Milyen tömegek tüntettek a jelenlegi kormány ellen, pl a diáktüntetés. Milyen üzleti lépéseket hoztak a kedves politikusaink, hogy maguknak kedvezzenek, a túlárazott projektek beteljesítésével, ami minőségben nagyon nem éri el azt amennyit fizettetnek érte.

Továbbá valahogy az nem tűnik fel senkinek, hogy minden hír alatt nem tetszést kifejező kommentek vannak? Oké, ez egy szabad ország, mindenki szabadon leírhatja amit akar. De, lássunk egy kicsit a dolgokra nyitott szemmel. Ha ez a 2/3-os győzelem valóban tiszta lett volna, akkor nem mindenhol mindenkinek ünnepelni és dicsőíteni kéne? Hm? Ez miért hiányzik az összes hír alól? Na ebbe kéne egy kicsit belegondolni, meg abba ami eddig a nyílt színen történt a 4 év alatt. Ha nem megy segítek egy klicsit.


Sajnálatos az eredmény valóban, meglepve tapasztaltam én is. Szerintem lett volna váltási akarat, nem véletlenül mozdult meg ennyi ember. Mivel mindenki aláírtan jelent meg a szavazáson, így az emberek mennyiségét nem tudták letagadni, viszont: ami odabent történt azt senki külsős nem láthatta. Értsd úgy, hogy lement a szavazás, elkezdtek számolni és látták, hogy hoppá itt baj van, több olyan szavazat is van ami nem kéne. Épp ezért nem kezdték el élőben közvetíteni a választási eredményeket. Megbizonyosodtak róla hogy mennyi az annyi, aztán kiadták az ukászt a központból hogy bizony annyi szavazatot átixelni a fityeszre amennyit csak lehet, az eredeti lapokat meg égessék el ott helyben. Mivel a szavazólapok név és azonosító, egyéb sorszám nélküliek, annyit gyárthattak amennyit csak akartak. És ezt odamehet bármelyik párt delegáltja trombitálni, hogy újraszámolás....nem lesz más az eredmény.


SZERINTEM ez történt.


Én csak 1 dolgot kérdezek meg a fideszt támogatóktól.

Néztek e híreket a tvben, több csatornán, és az interneten?

Itt egy jól összeszedett lista forrásokkal megjelölve:

[link]

Erre te áldásod adod, hogy ez így helyén van?

Ez a lista nem is mindent tartalmaz, csak nagyon sok mindent.

Valóban ez a tevékenység sorozat tetszik?

Ha így van akkor nincs több kérdésem.

2018. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!