Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?

Kire szavaztál és miért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, és rövid indoklást is légyszíves:) Köszönöm!
2014. ápr. 6. 17:09
 71/111 anonim válasza:
22%
Jobbikra, 26/F mert bennük látok kiutat ebből a mocsokból ami ma magyarországon van.
2014. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
22%
Az előző szar, mostani szarabb, a jobbikra elvből nem (még ha a gazdasági programjuk helytálló is nagyrészt), az LMP-re tettem a voksomat. Miért? 90%-ban képviselik a nézeteimet.
2014. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
69%
A jobbikra elvből nem szavaztál mert mi az elved? Mert benyaltad te is, hogy szélsőségesek? Tájékozódj mielőtt elveket gyártasz...
2014. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 Bölcs-Druida ***** válasza:
78%
Egyértelmű hogy a Jobbik mert ők a többi párttal ellentétbe nem Wellnes szállodát ígérnek a bűnöző hordáknak hanem börtönt mert elfogadhatatlan hogy egy gyilkos pedofil vagy tolvaj 1 napja az államnak 8-10.000 ft között mozog még sok tisztességes munkából élő családnak nem jut napi 8.000 ft a megélésre már az szerencsés család akinek 3-5000 ft jut egy napra
2014. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 Hunnia94 válasza:
66%

19/F

A Jobbikra szavaztam!

Azért mert nyilvánvaló a többi párt hazudozása és mutyi akciói!

Amíg élek a Jobbikra szavazok ha kell!

Természetesen ha ők is elk*rják,akkor onnantól senkire. De az esélyt megkapják!

2014. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 hardenberg válasza:
71%
35 ffi, Jobbik. Magyar vagyok és magyar érdekeket, magyar embereket védő, rendet teremtő pártot kerestem. A többi párt minden csak nem magyar.
2014. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
31%

46/N közgazdász. Jobbik.

A folyamatosan romló közbiztonságból lett elegem. És abból, hogy a többi párt ezt szőnyeg alá akarja söpörni.

2014. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
71%

22/F

Természetesen a Jobbikra adtam a voksom, ahogy tettem 4 évvel ezelőtt is. Az egyetlen kiforrott programmal rendelkező párt, a kampány során nem csak egymás ekézésével voltak elfoglalva. Az MSZP idején ment tönkre a családi gazdaságunk, a Fidesz regnálása alatt kis híján kényszerű voltam elhagyni az országot, hogy ne haljak éhen. A Jobbik eddig nem kapott esélyt, miért ne bizonyítsanak?

Győzzön a Jobbik!

2014. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim válasza:
69%

CSAK A JOBBIK!!! 25/F diplomás


Itt már régen nem az ideológiákról van szó, hanem arról hogy az elmúlt 24 év politikusai egy komplett maffiaszervezet, egy bűnszervezet tagjai! Multimilliárdosok, míg a nép nyomorog, nevetséges hogy átlag komcsi nyugger proli nem látja az ellentmondást, hogy pl az mszp-nek már régen semmi köze a kádár nosztalgiához sem, mert ők már csak a pénzéhes bankárok legjobb barátjai! Oda dörgölödnek ahol pénz van! Mindent tönkre tettek, mindent eladtak, bábok akik a pénzért mindent megetszenek idegen bankár, multi uraiknak, eltorzult arcukkal látni hogy már nincsen sok igazság az tekintetükben, kisugárzásuk nulla, csak a hazugság és a hataloméhség tartja őket egybe!

2014. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim válasza:
32%
FIDESZ 18/N
2014. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!