Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?

Kire szavaztál és miért?

Figyelt kérdés
Kort, nemet, és rövid indoklást is légyszíves:) Köszönöm!
2014. ápr. 6. 17:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
82%

Öröm olvasni hogy ennyien szavaztatok a Jobbikra. Ez egy jelzés hogy elindult végre valami az országban!!!!

Reméljük jól is teljesítenek. A kedves kérdező kérdésére válaszolva: 24/F és a jövőre, vagyis a JOBBIK Magyarországra szavaztam!

2014. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami vicc? Ha ilyen arányban szavaztak volna a választók,mint ahogy itt válaszoltak a kérdésre,már 90%-os győzelme lenne a jobbiknak.
2014. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim válasza:
100%

ma 21:17

Azért az ország elég nagy százalékát teszik ki a nyugdíjasok akik nem használják ezt az oldalt... A fiatalok és a felnőttek (kb 40-45 éves korig) elég nagy százalékban Jobbik szavazók.

2014. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
81%

2010 után ismét a Jobbikra adtam a voksom.


Sajnálom, hogy a jelenlegi részeredmények alapján a szavazók igen nagy része még mindig a Fidesz és a baloldal közül választ, négyévente/nyolcévente oda, s vissza pattogtatják a labdát, holott ezeket a forintmilliárdokat sikkasztó bohócokat kéne már eltakarítani véglegesen az útból egy-egy jobbikos szavazattal.


30/F

2014. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim válasza:
75%

Jobbik. Pillanatnyilag az egyetlen olyan párt, aminek a programja és a szava is hiteles. Azt tették, amit ígértek, nincs közük a mutyigenerációhoz (de még ha volna, akkor sem olyan mértékben csinálják, mint a Fidesz, vagy a korábbi parlamenti pártok). Olyan problémákra ajánlanak megoldást, amiről más pártok beszélni sem mernek/mertek. Nem véletlen, hogy 2010-ben a Fidesz gyakorlatilag kontrolcé-kontrolvézte a programjukat, csak aztán semmit sem teljesítettek belőle.

Röviden: szakértelem, tisztesség, jó szándék, állhatatosság.

2014. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim válasza:
22:11 F/26
2014. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim válasza:
62%
35/L Jobbik. És minden ismerősöm rájuk szavazott. Ok: tele van a hócipőm az eddigi hazug, önző, tolvaj, szélhámos, népnyúzó bandákkal. Soha nem éreztem magam körül a világot ennyire kiszámíthatatlan, élhetetlen helynek, mint a Fityeszuralom alatt, pedig a rendszerváltás óta volt pár próbálkozás... Úgy látszik, mindig van lejjebb.
2014. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 MacCore válasza:
75%

30/F

Jobbik. De csak jobbikosok írnak ide? :D

2014. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim válasza:
66%
Bár még nem szavazhatok mert csak 17 éves vagyok utána olvastam az összes pártnak és tanulmányoztam a "programjukat".Egyedül a Jobbiknak van gondosan összeállitott programja és rengeteg megvalósitható terveik.Ez az egyedüli párt országunkba ami tudna valamit kezdeni a lassan kritikussá váló magyar helyzeten. Terveiket gondosan alátámasztották és le is vezették a megoldásukat. Nem értem a magyar népet ,hogy tud még mindig az országunkat tönkretevő pártokra szavazni. Az szerintem a legnagyobb probléma ,hogy az emberek nem ismerik a Jobbik programját , lenézik őket,rasszistának,antiszemitának nevezik őket.Ha az emberek megismerhetnék a pártot akkor szerintem egyértelmü lenne ,hogy ki nyerne.
2014. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
100%

már írtam hogy mire szavaztam:)


Origó beírás 22:16 kor:


Ennyi agym.sott ember van?



"Hihetetlen, gyerekek. Ennyi agym.sott ember van?" - értetlenkedett az egyik Jobbik-szimpatizáns, amikor a tévében bemutatták, hogy a jelenlegi helyzet szerint kétharmados többsége marad a Fidesznek. "Figyeld meg, az utolsó 20 percben be fogják nyomni az LMP-t, az SZDSZ-szel is ezt csinálták" - kontrázott rá egy mellette ülő férfi a mandátumok alakulását figyelve.


Tudom nem ez a kérdés, de a ki a fr.nc képes ilyen 4 év után rájuk szavazni 46%-kon vannak mi az a fr.nc ami a lakosság 46%-kának olyan k.rv.ajó hogy újra megszavazza. Ezzel legitimálta a lakosság amit csinált a fidesz az elmúlt 4 évben. (és ez nem susmus volt a bokorban hanem fényes nappal történő lopás..mindenki látta.) (az külön vicc hogy a 46%-> 66%-ot jelent a parlamentben)

Hát öcséim 95% hogy én július augusztusban már más országban fogok élni.

Ez az ország ma este meghalt számomra(sose gondoltam hogy ezt egyszer leírom).

2014. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!