Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor miért rossz a...

Most akkor miért rossz a fidesz, ha emelkednek a bérek? ( Lent )

Figyelt kérdés

Azt hallani / olvasni, hogy emelkedik a minimálbér, no a tanarok, és a szakmunkások bére. Miért van az, hogy még így is ennyien mondják, hogy nem jó ez a párt és csak rosszakat csinál ?


Diák vagyok, szóval nem látok bele ezekbe a dolgokba, hogy akkor jobban élünk e vagy sem, vagy hogy tényleg nőnek e a bérek, csak látni a plakátokon. Amugy nekem sem tetszik, ez a verjük az emberek szájába a dolgot, propagandának érzem, csak nem tudom, hogy igaz e. Az erdekelne, hogy igaz e ez vagy sem, és ha igaz, akkor a fideszellenesek ezeket kevésnek érzik, azért nem tetszik nekik ?



2017. jan. 23. 20:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#13 Jól nyomod, elmehetnél politikusnak. Hiszen 100% ra értékeltek a balos zombik.

Pedig az álltalad közölt gazdasági adatok, (GDP) még közel sem állnak az igazsághoz. Ha valaki venné a fáradtságot, egy perc alatt meggyőződhetne róla, hogy hazudsz!

Az egészben az lesz a szép, hogy még ezt a hozzászólásomat is lefogja szavazni a sok agymosott zombi.

Na de nem baj. Majd jövőre, ha lesz egy f asza balos kormányunk, ha minden jól megy a Branderburgi Kapu a Magyar Nemzeti trikolorban fog pompázni leg később az újévre!

Ha pedig valaki fel meri emelni a hagját nyilvánosan, az megtapasztalja majd a rendőrbot, meg a könnygáz ízét. Arról, hogy kékre festik, már nem is beszélek.

Persze folytathatnám reggelig, de szerintem ennyi is bőven eléglesz a fröcsögésemből! Üdv.

2017. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21, nézd meg az adatokat:

[link]

Mint láthatod, kb. 40%-os vagyok, nem vagyok balos, csak az idióták hiszik, hogy olyan nagyon különbözik a minap egy magyarellenes íróra 1 milliárdot költő vagy a szovjet katonáknak emlékművet állító Fidesz a komcsiktól. Bár a baloldal még rosszabb lenne náluk.

2017. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Ez most komoly? válasza:
60%

Sajnos nem igaz amit a plakátok írnak. Csak propaganda. Azért hogy rájuk szavazzanak többen. És sajnos mint láthatjuk, sikerül is nekik. Ez volt a menekültellenes gyűlöletkampánnyal is. Láthatjuk az eredményét. Egy csomó rasszista gyűlölködő embert, akik elhitték amit a plakátokon írták.


Na jó, én általában arra koncentrálok hogy értelmetlen hülye válaszokat adjak értelmetlen hülye kérdésekre de most leírom a véleményem a Fideszről.


A fidesz sikerének az oka hogy mindig kitalálnak egy ellenséget az országnak. Hol az EU, hol Soros György, hol a menekültek, hol pedig a civilek ahogy a fidesz díszhülyéje is megmondta. Valakit közösen utálni pedig jó, összehozza az embereket. Na és ekkor jön a következő lépés, mégpedig az, hogy "Majd mi vegvédjük az országot a migránsoktól/eutól/Sorostól. És hullanak a karjaikba a szavazók.

Közben meg lopnak. Persze ez közhely. De mit gondolsz, miért olyan dràga minden amit ezek építtetnek és miért szar mégis? Mert abból lopják ki a pénzt! Ami papíron négymilliárd azt ők megcsinálják hárommilliárdért, a maradékot meg zsebre vágják. Röviden ennyi.


És akkor Vitya hóbortjairól nem is beszéltünk! Kisvasút a semmi közepére, stadionok minden sarkon, stb. Persze közpénzből. Közben meg az emberek halálra fagynak mert nincs pénzük fűtésre. Mázli hogy az új stadionban fűthető a gyep.


És ez csak a jéghegy csúcsa.

2017. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!