Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mekkora bírságra számíthatok?

Mekkora bírságra számíthatok?

Figyelt kérdés
Múltkor egy autónak neki mentem amikor kiálltam a parkolóból, és én ott akartam hagyni egy papír cetlit, de aki velem volt a kocsiban, az övé volt a kocsi, és elhagytuk a helyszínt. A rendőrök természetesen megtaláltak, az ismerősöm miatt most szabálysértés indult ellenem.

ápr. 13. 14:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy mit akartál, a lőtéri papírkutyát sem érdekli. A lényeg, hogy mit tettél. Ez cserbenhagyás, ami ekár egy év letöltendő is lehet. Valószínűleg felfüggeszetett kapsz, mert nem történt személyi sérülés, illetve egy vastagabb pénzbírságot.
ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Iq nuku🤣🤣🤣
ápr. 13. 17:23
 23/41 Hova gondolsz ***** válasza:
Mondjuk ha az ismerősödet megszólítanád,- mert állításod szerint miatta nem hagytál papírt-, akkor legalább a kiszabott bírság felét fizesse ki neked.
ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

#17:

A stílus, maga az ember: "Te nagyon feszült vagy fogyaték, bárcsak a te kocsidba mentem volna bele." "De én kiszálltam a kocsiból, ti agyoniskolázott birkák."

Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Otthagytad az okozott kárt, sunyi módon meglógtál, bele sem gondolva, hogy akinek az autóját összetörted, annak akár hónapokig is dolgoznia kell azért, hogy az általad okozott kárt kijavíttassa. De még neked áll feljebb, te illeted alpári jelzőkkel azt, aki szerint ez nem helyénvaló. Nagyon jó lenne, ha a bírósági tárgyaláson ezeket a megnyilvánulásaidat is be lehetne majd mutatni, hogy vegyék figyelembe az ítélet meghozatalakor.

ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Én nem akartam így megnyilvánulni, de csak rosszindulat válaszokat kapok, én elismerem hibáztam, és elmondom utoljára nem lesz bírósági tárgyalás, mert csak egy szabálysértési eljárás indult ellenem
ápr. 13. 17:47
 26/41 anonim ***** válasza:
49%

#20/21 Tudom, hogy számotokra nagyon nehezen megy az olvasás, valószínűleg még fizikai fájdalmat is okoz, ezért tiltakoztok ennyire ellene, de a #16-os válaszban ott van minden, ami bizonyítja, hogy ez cserbenhagyás. Autóval okozott anyagi kár = közlekedési baleset, helyszín elhagyása közlekedési baleset után = cserbenhagyás. Ezt megerősíti több jogi kérdésekkel/problémákkal foglalkozó weboldal is.


A törvény tiszta. A probléma a ti fejetekben van.

ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Engem ez a kérdés már nem is érdekel nagyon. Szevasztok, itt jön ki a magyar mentalitás, ezért olyan az országunk amilyen
ápr. 13. 18:11
 28/41 anonim ***** válasza:
#28 És ez a patkány cserbenhagyó féreg száját hagyja el ÉRTED G*CI SÍROK XDDDDDDD
ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Patkány te vagy,mert csak ítélkezni tudsz iq bajnok
ápr. 13. 18:24
 30/41 anonim ***** válasza:

Mert a patkányok ítélkeznek? Hát ez jó szar válasz volt. A patkány egy károkozó állat, pont, mint te. Illetve bujkáló életmódot folytat, pont, mint te. Ezért vagy te patkány.


Persze az én példám sem tökéletes, mert a patkány egy egészen intelligens állat, nálad mindenképpen intelligensebb. Legyél akkor inkább poloska. Vagy hagyjuk az állatos példákat és legyél egy aljas cigány, ők viselkednek így. :)

ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!