Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a gyermektel...

Mi a véleményetek a gyermektelenségi adóról?

Figyelt kérdés
Egyetértetek vele abban az esetben, amikor egy pár tudatosan nem akar családot alapítani, nem azért, mert pl.biológiai akadálya van?
2010. nov. 21. 07:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%

Csak a buta ember szül azért, hogy ne kelljen fizetnie. És mit mond majd a gyerekének: Hát Józsika csak azért szültelek meg, hogy ne kelljen gyermektelenségi adót fizetnem! Ez röhej, ha én nem akarok gyereket, milliókat is fizethetnének akkor sem akarnám, sőt adót se fizetnék, inkább leülöm a börtönben (gyilkosok és betörők között). Mindenki joga hogy szül-e vagy sem, ezzel az erővel lehetne lustasági adó, azoknak akik nem sportolnak, vagy olvasatlansági adó akik nem olvasnak könyvet.

Az meg már végképp nem érdekel, hogy fogy magyar, legalább kisebb lesz a nyáj akik majd óbégatnak. Ha majd 100-körül lesz a népesség, akkor meg becsapnak egy rezervátumba és éldegélhetünk boldogan, de addig még van elég időnk.

2010. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szabad akarat ?

Minden ember egyforma.

Az egyik világoskék ,a másik sötétkék !

A jogban nincs szükség az IGAZSÁGRA !!!

Szeretnék én is törvényt alkotni olyan emberek felett akik én felettem alkotnak törvényeket.

Ha kell a viktornak lóvé akkor menjen az imfhez személyi kölcsönért és fizesse vissza ő. és ne a gyerekeink!

Én sem veszek fel hitelt a viktor, ferike nevében!

2010. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A jövedelmek utólagos átcsoportosítása a keresőktől(dolgoznak) a nem keresők irányába(nem tudnak, vagy nem akarnak dolgozni).

Olyan országokban alkalmazzák, ahol nem működik az egyébként erre a célra való szociális ellátás, és/vagy annak anyagi eszközei kimerültek(ellopták).

2010. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!