Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 15 évesek lennétek, elmenné...

EgyKiloFasirt kérdése:

Ha 15 évesek lennétek, elmennétek apátokkal edzőterembe?

Figyelt kérdés
51 éves apuka vagyok és van egy 15 éves fiam. Az elmúlt időszakban eljött velem edzőterembe két alkalommal is, viszont nem igazán díjazta, illetve azt mondta, hogy legközelebb nem jön el. Később aztán azt mondta, hogy a kedvemért eljön, viszont edzeni nem fog. Mellesleg megjegyzem, a fiam nem hajlamos hízásra, korához képest sovány és vékony. A kérdésem az lenne, hogyha ti 15 éves fiúk lennétek, elmennétek apátokkal edzőterembe?

2022. júl. 11. 16:21
1 2
 1/15 Rosszlovas ***** válasza:
100%
Én uszodába és futni is jártam apámmal 14-15 éves korom között. Uszodába még utána is, a futással felhagytunk. 18 éves koromig eljártam vele úszni. Nem látok ebben problémát. Miért ne?
2022. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Én 15 évesen teljesen máson törtem a fejem. Szerintem csak udvarias veled, mert szeret, de az a gyanúm, hogy az ö fejében is más dolgok lehetnek.

Hozzá teszem nem voltam egy minta tinédzser, ez teljesen attól függ milyen az ö beállítottsága, nekem már faterom sem volt ennyi idösen, mert ki lett penderítve.

2022. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem. Tiniként, huszonévesként nem érdekelt. És tényleg vannak ennél sokkal jobb mozgásformák egy ilyen fiatal gyereknek, pl. úszás, atlétika, labdajátekok.

Felnőttként mennék, és megyek is.

2022. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem, ciki.
2022. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem is azzal van a bajom, hogy apával elmenni edző terembe, hanem az edzőteremmel.

Nem szeretek annyira oda járni. Ha sokan vannak akkor várni kell a gépre, nem nagyon lehet kihasználni az edzési időt és az adott lehetőségeket. Én inkább otthon szeretek edzeni. A szükséges dolgokat pedig megvettük. Így szoktam én is apával edzeni. A kondiba ahová esetleg néha járok is, ott látok ilyen apa-fia párosokat és szerintem semmi furcsa nincs benne.

2022. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azon múlik, hogy kivel, hanem hogy miért megyek. Ha sok kedvet éreznék a testépítéshez és kondizáshoz, természetesen elmennék - apámmal is.
2022. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha a gyerek nem akar konditerembe járni, azt meg kell érteni. Annak nem túl sok értelme van, ha csak a kedvedért lemegy veled, de nem edz, csak ücsörög a padon, te ezért feleslegesen kifizetsz neki egy napijegyet, aztán csóró srác kidob a kukába a napjából másfél órát.

Ha csak azért nem akar veled konditerembe menni, mert ciki a faterral gyúrni, azt is meg lehet érteni. 25 éves koromban azok voltak a legjobb edzéseim, amikor apámmal toltuk a fekvenyomást, és egymást motiváltuk, hajtottuk. 15 éves koromban valószínűleg el se tudtam volna képzelni, hogy apucikámmal együtt nyögdécseljek a súlyok alatt. Ilyen ez a kamaszkor.

2022. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
haverokkal vagy egyedül szívesebben mennék, mint apámmal. akkor is, ha jó viszonyban vagyunk. ahogy #7-es is írja, ilyen ez a kamaszkor.
2022. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

A helyedben felajánlanám neki, hogy ha van kedve, fizetem neki, de nem együtt mennék vele. Szerintem sokkal kevésbé feszélyezett a helyzet, ha mindketten külön mentek.

Ha meg nincs kedve, akkor sem eröltetném, jobb ha magától kezd bele, ha majd akar.

2022. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mentem faterral konditerembe tizenévesen, de nem pl autót vezetni nem mert az meg nem érdekelt. Ha a gyerek érdeklődési körében nincs benne a kondi, akkor érthető hogy nem akar menni.
2022. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!