Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 15 évesek lennétek, elmenné...

EgyKiloFasirt kérdése:

Ha 15 évesek lennétek, elmennétek apátokkal edzőterembe?

Figyelt kérdés
51 éves apuka vagyok és van egy 15 éves fiam. Az elmúlt időszakban eljött velem edzőterembe két alkalommal is, viszont nem igazán díjazta, illetve azt mondta, hogy legközelebb nem jön el. Később aztán azt mondta, hogy a kedvemért eljön, viszont edzeni nem fog. Mellesleg megjegyzem, a fiam nem hajlamos hízásra, korához képest sovány és vékony. A kérdésem az lenne, hogyha ti 15 éves fiúk lennétek, elmennétek apátokkal edzőterembe?

2022. júl. 11. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Minden vágyam lett volna az ehhez hasonló apa fia programok. Kérdés nélkül elmentem volna.

Mutass neki néhány Zyzz/David Laid/Jeff Seid videót. Az majd meghozza a kedvét!

2022. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2022. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbb teremedző nem vállal 16 év alatt, mert veszélyes lehet. A helyedben ezt nem eröltetném, főleg nem edző nélkül
2022. júl. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én jártam régen sokat apámmal úszni és kondiba

Kérdezd meg háthaás féle sport érdekelné

Pl teniszezni vagy focizni nem jártam volna vele

2022. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!