Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes 18-19 évesen elkezdeni...

Érdemes 18-19 évesen elkezdeni sportolni?

Figyelt kérdés

Nem ezeretnék világbajnok lenni, csak egy kis mozgásért, erősödésért, szórakozásért járnék el. Olyanokra gondoltam, mint pl foci, esetleg kajakozni. Ezek egyikét sem csináltam korábban. Elsősorban a hétköznapokat kitöltendő, de egyszer-egyszer hétvégén is ráérek

Az izmosodás talán a fő cél, illetve hogy jól érezzem magam, de a kondizást kizárnám, mert ahhoz egyáltalán semmilyen kedvem nincs. Most épp nincs igazán sportos alakom, ez gond lehet?



máj. 3. 07:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
34%
#18 baromi pofátlan vagy, hogy egy ismeretlen embert elhordasz mindenféle eltartottnak. Évek óta dolgozok teljes állásban, de csóró egyetemista koromban is megvettem a kondibérletet! Az nekem ugyanolyan alap kiadás volt, mint a kaja. Másnak meg lehet ugyanez a cigire meg bulikra megy el. Aki akar sportolni, az fog, ez nem pénzkérdés. Vannak szabadtéri edzőparkok is, tessék ingyen lehet használni. Sétálni is lehet menni, hogy lemozogd a felesleget, az is ingyen van. Focilabdára is mindenkinek van pénze, tessék lehet menni focizni. Ki. Fo. Gás. He. Gyek. Amiket te gyártasz. És különben sem arról szólt a kérdés, hogy kinek mire van pénze, hanem hogy a kérdező szeretne valamit sportolni. Ne te döntsd már el, hogy neki anyagilag mi fér bele meg mi nem.
máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki csöndbe legyen! Sipirc krokettezni!
máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Krikett lesz az...👀
máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

21:

Miért az jobb, hogy te mindenkit ismeretlenül elhordasz mindennek? Hogy az csak kitaláció miszerint sok családnak még 20-30 ezer Forintos kiadás is megterhelő lehet? Szállj le a magaslóról és egyszer próbálj meg úgy élni, hogy magadnak kell fizetned mindent és akkor rájössz miért hívlak (meg még sokan mások a valóságban) eltartottnak.

Jól írtad, kifogás hegyeket tolsz, csak a lényeget nem írod le: neked max annyi kiadásod van, hogy megveszed továbbra is a kondibérletet, mert a többit vagy a szüleid vagy a SugarDaddydy kifizeti, így kajára, lakhatásra,stbre nincs kiadásod. Úgy persze, hogy könnyű spórolni.

Csak tudod vannak mások, akiknek nem ennyi a kiadása. Fizetniük kell az albérletet/lakáshitelt, maguknak kell kifizetniük minden hónapban a számlákat, aztán enni is kell, aztán, ha gyerek is van rá is költeni kell (tudom, majd mindjárt jön tőled minek vállalt gyereket, ha nem gazdag), stb.

Az meg már szánalmas, hogy a kérdezőt akarod belekeverni már az egész vitába, mert így próbálsz menekülni a kellemetlen téma előtt. Te nem pusztán a kérdezőről beszéltél, te általánoságban beszéltél arról, hogy szerinted az kamu, hogy nincs is olyan család, akinek még a 30-40 ezres kiadáson is el kell gondolkodnia.

Pusztán annyit kívánok neked, hogy egyszer az életben tapasztalt meg milyen az amikor teljesen egyedül kell eltartanod magadat, mindent saját magadnak fizetned a szülők és a SugarDaddyd segítsége nélkül.

máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet fejezni a vitát 21-es és 24-es! Lehet bekussolni, aztán felemelni a valagatokat és kimenni a szabadba krokettezni!
máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
41%

Krikett lesz az, nem krikett...

A (burgonya)krokett a konyhai asztalra való -köretnek... :)

máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26

Ez a krokett!

[link]

[link]


Bár az tagadhatatlan tény, hogy amikor krokettezés közben szünetet tartunk, akkor ehetünk (burgonya)krokettet is.

máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azért azt megnézném, hol játsszák még ezt a sportot, és hol vannak Magyarországon krokett pályák.

A krikett viszont nagyon népszerű a volt brit gyarmatok országaiban, és a briteknél is.

máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Sportolni mindig érdemes, sosem vagy elkésve róla én is 18 vagyok és idén kezdtem el és iszonyatos energiával tölt fel. És ne azon agyalj hogy pont milyen az alakod a sportoláshoz minden alak tökéletes hiszen mindenki elkezdi valahol.
máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!