Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelők milyen mennyisé...

A tömegnövelők milyen mennyiségben károsak?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartó szedés után van káros hatással a szervezetre? Kérem olyan válaszoljon aki használt/használ ilyent és a tapasztalatokat is kérném leírni , köszönöm


17



2013. dec. 16. 23:11
 1/9 Valter6672 ***** válasza:
Semmilyen mértékben, ha csak nem iszod egyfolytába azt iszod, és cukorbetegséget kapsz. Nagy ürességed van az agyadban sajnos ezen a téren, olvass még sokat. (sárga kapszulát olvasd el, ha utána még van kérdésed tedd fel.)
2013. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tap bela ***** válasza:

Szerinted, ha egy 17 éves ki tudja milyen szilárd étkezéssel rendelkező, 50kg-os 200cm magas neki esik egy olyan vödörnek amire GAINER van rávésve, és az egész nem más mint 1 kiskanál fehérje, és két vödör cukor - tök mindegy minek hívjuk dextróz, maltó, szaloncukor, az mennyire egészséges?!?!



Főleg, ha az illetőnek olyan szinten nincs az egészre rálátása, hogy ezt a szart (elég sok álldogál a boltok polcain) még meg is veszi, és arra gondol, hogy 1 azaz egy ilyen vödörtől izmos leszek de azonnal.......

2013. dec. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő az csak sima fehérje és szénhidrát. Ami gond lehet vele az az, hogy egy raklap cukrot tartalmaz a legtöbb olcsó sza r, így ha valaki kétpofára tömi magába napközben, akkor növelheti a cukorbetegség esélyét. De ha edzés után alkalmazod, megfelelő mennyiségben a jó minőségű tömegnövelőt, akkor nincs gond, hiszen ez is csak kaja.
2013. dec. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szép az egészben hogy mindenki azért aggódik, amiért nem kéne! Kérdező, látom 17 éves vagy, alkoholt nem ittál még soha nagy mennyiségben? Cigi? Drogok?... Érdekes ezeket a 17-20 évesek 95%-a használja, de ettől ne félnek, de a vitamintól beszarnak, mert az veszélyes. Itt lassan mindenki nek elmegy az esze.
2013. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

utolsó : ittam persze , drog,cigi meg kizárva még soha nem próbáltam és nem is fogom! talán azért félünk az ilyenek használatától mert bárhol nézünk utána inkább óvnak tőle mintsem , hogy vitaminnak nevezzék de ugyanakkor vannak oldalak ahol nem csak blamálják hanem az előnyeit is feltüntetik!ezért van az , hogy én sem tudom eldönteni , hogy akkor most káros-e vagy sem vagy káros de nem minden mennyiségben!?

az alkoholtól véleményem szerint azért nem tartunk ennyire mert nem járunk utána mélyebben , hiába a sok előadás a rossz hatásairól , már mindenki megszokta úgymond , soha nem mondanak ujjat egy előadás alkalmával és így nem is kelti fel az érdeklődést , hogy azoknak rossz hatása is van..

2013. dec. 17. 16:38
 6/9 A kérdező kommentje:

Valter6672

eltaláltad , nem használtam ilyent még így nem is tudok róla semmit , étrend kiegészítőt használtam már de azt olvastam , hogy ezek a tömegnövelők károsabbak , és ezért kérdem itt mert bízom benne , hogy olyan aki használt/használ ilyent választ tudni adni a kérdésemre

2013. dec. 17. 16:42
 7/9 A kérdező kommentje:

tap bela

nem is állt és nem is áll szándékomban akkora adagot elfogyasztani , csak egy annyit ami megugrasztja úgymond az izomnövekedést de nem károsítja a szervezetemet

nem is várom el és nem is hiszem azt hogy egyből izmos leszek tőle csak szeretném kiegészíteni az étrendemet és gyorsabb fejlődésre bírni az izmaimat

2013. dec. 17. 16:46
 8/9 A kérdező kommentje:

Montez

tehát ha rendszeres edzés mellett normálisan szedem akkor nem lehet gond!?



amúgy a kérdésemre még mindig keresem a választ , olyan választ várok , hogy pontosabban mennyi idei szedés után van káros hatása? (fél év?egy év?..)

2013. dec. 17. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Egész életedben használhatsz tömegnövelőt, hiszen írtuk is, hogy ez is csak kaja, nem kox. Semmi gond nem lesz vele. Én 28 éve edzem, nekem elhiheted.
2013. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!