Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az edzéste...

Mit gondoltok erről az edzéstervről?

Figyelt kérdés

Találtam egy edzéstervet,elvileg ez egy erősember edzésterv.Nem tudom,hogy valóban Mariusz Pudzianowski edzésterve lenne e.

[link]

Nem tudom,nekem jó lenne e.Az erősember gyakorlatokat kihagynám,ilyenekre nincs lehetőségem.A pénteki fekvenyomás utánra tennék még pár mellgyakorlatot.Egykezes nyomást,tolódzkodást.A tricepszet szerdára tenném és raknák hozzá még szűknyomást.Az evezést hétfőről szedrára raknám,hogy arányosabb legyen az időelosztás.Péntekre meg 3 bicepszgyakorlatot.Vagy esetleg úgy,hogy minden nap lenne 1 bicepsz,1 tricepsz.Szerintetek milyen?Lehetne ezzel fejlődni?Az az érdekes,hogy mindenki azt mondja,hogy erőt nagy súllyal,kis ismétléssel lehet növelni,de itt 4x15-öket és 6x20-akat csinálnak.Kb.másfél éve edzem.

Szerintetek jó lenne ez nekem?



2015. aug. 21. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez annak való aki már erős. Nem hiszem hogy jó dolog cserélgetni a gyakorlatokat csak úgy.
2015. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem ez az edzesterv nem neked valo.

Neked az ICF 5x5 valo

2015. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2015. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már csináltam ezt 1 évig.Már nem fejlődök vele.
2015. aug. 21. 22:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocsi 100/99 esetben más a helyzet. Gondolom akkor már megvan a 100 kg fekvenyomás.

Ez az edzesterv amit linkeltél akkor sincs a legjobban osszerakva.

Mik a céljaid az edzéssel?

2015. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha már megvan a 100kg fekvenyomás, 140 kg guggolás, 180kg deadlift, akkor innen válassz intermediate programot:


https://www.youtube.com/watch?v=xyGsDzr_wa0

2015. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát,igazából még nem értem el.Csak az utóbbi időben nagyon visszaestem és ez a visszaesés folyamatos volt.Pl.a felhúzást 130 kilóval csináltam,egyik edzésen nem bírtam,visszavettem és ez folyamatos volt.Most alig bírok a 115-el.Január-február környékén csináltam ennyivel.Ezért gondoltam,hogy kéne egy új edzésterv.
2015. aug. 21. 23:14
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább kaja/alvás mind edzésterv hibája. Talán egy deload hét jot tehet.

De ha már herotod van az cif 5x5-tol akkor tudom ajanlani ezt a két programot

[link]

[link]

2015. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet akkor visszatérek az ICF-re.Most úgyis veszek fehérjét,rendben lesz a kajám.Bele lehetne rakni még egy egykezes fekvenyomást és egy combhajlítót?
2015. aug. 22. 22:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerinted ha az eredeti programmal nem tudtal regeneralodni es fejlodni akkor azzal hogy tudnal ha beraksz meg plusz gyakorlatokat?
2015. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!