Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondják, hogy a "vékony...

Azt mondják, hogy a "vékony genetika" az jó, mert az ember nem hízik semmitől, én ebben szenvedek, nem hízok, hogyan hízzak, nézzek ki jól?

Figyelt kérdés

vékony a genetikám, elvileg előny, de én nem érzem, mostanában edzek, és úgy nézek ki 15 évesen (172cm 50kg) mint egy 60 kg-os, tehát akkor ez lenne az előny?

ÉS még hozzá tenném, hogy hogyan edzem magamat, hogy hízzak, vagy hogy úgy nézzek ki mint ha híztam volna? Valaki tudna mondani egy jó kis edzéstervet? Saját testsúlyos, street workout stb.



2016. ápr. 15. 17:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Nézz utána a hardgainer edzésterveknek és a tömegnövelő étrendnek!
2016. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Például: shop.builder.hu/az-otthoni-edzes-a500

A Sárga Kapszula c. könyvet töltsd le, étkezéses részét olvasd el.

2016. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Cortez70 ***** válasza:
64%

Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet utána nézelődj a powerbuilder oldalon is. Találsz ott kezdő terveket. Tömegnövelő étrend menjen mellé.

Saját testsúllyal nem sokra mész, ha izmos akarsz lenni. Persze van aki azzal is jól néz ki, de azok közül is sokan cuccolnak.

2016. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%
irjad le a tegnapi EGÉSZNAPI kajád grammra pontosan.
2016. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem előny. Az előny a mezomorf aki könnyen izmosodik. Te ektomorf vagy, 172 centihez 50 kilo az puding, mondhatod hogy 60 kilosnak nézel ki, az is keves. Street workoutos szorakozasoktol meg nem leszel nagy, tömegnövelő étrend kell meg súlyokkal való edzés
2016. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Lehet jó fizikumot összehozni normálisan kivitelezett sw-tal, nekem van ilyen haverom. Nem leszel egy vadállat, de ha a genetikád is jó, szépen fejlődsz ettől is egy darabig.
2016. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Cortez70 ***** válasza:
100%
Naturálban nem jó genetika, viszont cuccal brutál jó forma és arányok lehetnek.
2016. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
A cucchoz én nem értek, csak valaki leszólta a sw-ot, pedig lehet ezt rendesen is csinálni.
2016. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Cortez70 ***** válasza:
100%
Azok között is van jó forma, pl Szarka Ákos.
2016. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Lehet sw-vel is elfogadható külsőt összehozni, csak ugye ott is be kell iktatni egy idő után, hogy mindent + súllyal csinálsz, viszont véleményem szerint sokkal lassabb vele a fejlődés. A vékony genetikáról meg annyit, hogy nekem is van ilyen haverom aki bármennyit zabál nem hízik, legalább is ezt mondják az ilyen delikvensek. Mióta általam írt étrendet tart és eddz, azért csak fel tudott szedni 6-7 kilót január 1 óta. (Nyílván ez nem mind izom, de egy extrém ektomorf 10% alatti tzs gyereken plusz 2 kiló zsír észrevehetetlenül nudli) Szóval, amibe 100%-ba biztos vagyok az , hogy nem eszel eleget.
2016. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!