Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondják, hogy a "vékony...

Azt mondják, hogy a "vékony genetika" az jó, mert az ember nem hízik semmitől, én ebben szenvedek, nem hízok, hogyan hízzak, nézzek ki jól?

Figyelt kérdés

vékony a genetikám, elvileg előny, de én nem érzem, mostanában edzek, és úgy nézek ki 15 évesen (172cm 50kg) mint egy 60 kg-os, tehát akkor ez lenne az előny?

ÉS még hozzá tenném, hogy hogyan edzem magamat, hogy hízzak, vagy hogy úgy nézzek ki mint ha híztam volna? Valaki tudna mondani egy jó kis edzéstervet? Saját testsúlyos, street workout stb.



2016. ápr. 15. 17:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a barmit eszek nem hizok szoveget en is gyakran hallom aztan mindig kiderul, hogy valojaban egy tanyer levest esznek ebedre.


Nem baj ha vekony vagy kezdj el edzeni is alakulni fog. A tini csajok ugyis a vekony kockas hasu kicsit formas szalkas testre buknak. Mire felnott ferfi leszel meg ugyis megemberesedsz edzes nelkul is edzessel meg plane, nem maradsz 50kilos csak meg gyerek vagy.

2016. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
53%
Én napi 4 ezer kalóriát lenyomtam évekig, és egy grammot sem híztam. Ahogy elkezdtem edzeni, jöttek is szépen a kilók, ami nem csak izom volt. Keresztapám is mióta nehéz fizikai munkát végez, egy dagadt disznó, előtte meg tök vézna volt.
2016. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ert de mi az az sw?
2016. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Street workout
2016. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Azok közül akik lepontoztak, tudja valaki, hogy mi az a hardgainer? Csak kérdem...
2016. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! De én nem vagyok ektomorf, vagy mi, mert a testem edzés nélkül izmos, és nem látszik meg, emiatt az annyira hogy sovány vagyok, 10-es kommentelő, le tudnád írni, hogy milyen étrendet írtál a haverodnak?
2016. ápr. 16. 11:39
 17/31 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, hogy honnan veszitek, hogy ektomorf vagyok:'D, nem láttatok még, könnyen izmosodok, csak egy normális edzésterv kéne, hogy egyenletesen edzek
2016. ápr. 16. 11:44
 18/31 Cortez70 ***** válasza:
50 kg vagy te írtad. Azèrt annyira nem lehetsz nagyon izmos. Én 84 kg kevés zsírral hasonló alacsonysággal. Akkor hogy vagy te 50 kilósan könnyen izmosodó öcsi? :)
2016. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Biztos megmérte a karját vagy ilyesmi és abból vonta le ezt a következtetést. Amikor egy kezdő elkezd valamit, akkor lehet hirtelen "nagy" növekedés, de ha nincs étrend vagy normális edzés, akkor megáll a fejlődés.

És nem biztos, hogy "megemberesedik", ha semmit se eszik szinte. Előfordulhat, hogy lelassul az anyagcsere meg változik picit a csontozat, de ha nincs szerencséje 30 évesen is lehet 50 kiló.

2016. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok nagyon izmos :'D, épp elég annyi, hogy kocka hasam, van, és a kezem az izmoktól nem látszik kicsinek, engem kifejezetten az zavar, hogy könnyű vagyok.
2016. ápr. 16. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!