Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondják, hogy a "vékony...

Azt mondják, hogy a "vékony genetika" az jó, mert az ember nem hízik semmitől, én ebben szenvedek, nem hízok, hogyan hízzak, nézzek ki jól?

Figyelt kérdés

vékony a genetikám, elvileg előny, de én nem érzem, mostanában edzek, és úgy nézek ki 15 évesen (172cm 50kg) mint egy 60 kg-os, tehát akkor ez lenne az előny?

ÉS még hozzá tenném, hogy hogyan edzem magamat, hogy hízzak, vagy hogy úgy nézzek ki mint ha híztam volna? Valaki tudna mondani egy jó kis edzéstervet? Saját testsúlyos, street workout stb.



2016. ápr. 15. 17:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%
imádom mikor a sok kutya lepontoz, mikor azt irom hogy irja le az étrendéjét, közben meg én irtam az egyetlen értelmes választ :D
2016. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!