Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy a szervezetem...

Lehetséges, hogy a szervezetem nem bírná a különféle fehérje és tömegnövelő készítményeket?

Figyelt kérdés

Amióta csak elkezdtem szedni a különféle magas fehérje tartalmú tápkiegeket a hátamon és az arcomon állandó jelleggel kipattogzik a bőröm. Olyannyira, hogy gyakran nagyobb sebek is lesznek utána melyek elég ronda hegeket hagynak. Kezdetben nem is érdekelt mert rendesen hozták a tömeget és fejlődtem is, de külsőleg nem esztétikus, hogy 24 évesen egy 14 éves hormonzavaros gyerek bőrével rendelkezem.


Amiket eddig fogyasztottam (ebben a sorrendben):

-MuscleMeds Carnivor

-MuscleMeds Carnivor Mass

-Shop Builder-es Basic Whey

-Dymatize All Natural Elite Whey (ettől vártam a legtöbbet, hogy elmúljon de nem változott semmi)

-MHN Sport Whey Gainer 35

-Scitec Nutrition Jumbo Hardcore!


Amint látjátok végig próbáltam marha fehérjét, tejsavó alapút, koncentrátumot, izolátumot és a többi, de ugyanúgy megmaradtak a pattanások. Napi szinten 1 adagolókanállal fogyasztottam ezekből, tehát túl nem adagoltam.


Eddigi tanácsok amiket kaptam, hogy hagyjam abba teljesen a fehérje készítmény szedést és csak glutamint meg bcaa-t szedjek. Viszont soha senkit nem láttam még csak kérdésben sem kiírni hasonló problémát, ezért furcsállom, hogy pont nekem lenne ilyen érzékeny szervezetem. Ti mit gondoltok erről?



2017. jan. 17. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy ezektől van. De próbáld meg hagyd el 1-2 hónapig ha nem jó akkor valószínűleg más lehet az oka. Esetleg borsó fehérjét még kipróbálhatsz de nem is kell szedni fehérjét be tudod vinni másból is.
2017. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy átlagps 70kg os ember 2gramm*testtömeg fehérjét fogyaszt, akkor a beleiben napi 3gramm ammónia termelődik, amivel a májnak kell megbírkózni... ha pl magasabb a súlyod, így a fehérje is több, a májad akkor is ugyan akkora... tehát csak rosszabb a helyzet...

Ha nap mint nap le van terhelve a máj, az csak gyengül és gyengül... mígy végül egyre több és több mérget fog átengedni... aminek az első jele hogy pattanásos lesz a bőröd..

Én sem hittem el régen... az az igazság, hogy rohadtul nem kell annyi fehérje, mint amennyit a fejünkbe vernek az arra szakosodott cégek...

2017. jan. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy kérdésben sem láttál hasonló problémát, hatente kb 2-3 ilyen kérdés van itt terembe meg ha körülnézel, marha sok pattanásos hát.
2017. jan. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a fehérjétől van.A glutén érzékenység egyik alap tünete is lehet a mély nem múló akne.
2017. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a glutén nem fehérje :D
2017. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!