Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/326 A kérdező kommentje:

negyed orája irta hogy fejezzem be mert fáradt, csak azt nem értem, ha fáradt akkor miért nem ő hagyja abba s megy el pihenni, miért nekem kell befejezni aki nem vagyok fáradt s közben dolgozom.


attól hogy ő fáradt veled még beszélgethetek, ha meg te se akarod hogy beszélgessünk akkor ujabb kérdések merülnek fel.

miért vagy itt?

miért irsz?

miért irod hogy irjak.


ne haragudj továbbá azért se hogy több mint száz irás kb 3 téma práhuzamosan illetve keresztbe irása a fogalmak, vulgaritsok, az egész értelmének megkérdőjelezése és törlésének kilátásba helyezése közepette arra már nincs kapacitásom, hogy nyilvántartást vezessek, melyik %-os taghoz melyik téma tartozik, ki mikor ir meg nem ir hagyja abba folytatja stb, s ki milyen egymásnak ellentmondó utasitást ad.


legalább hangoljátok már össze egymást valahogy...

2016. dec. 3. 22:49
 132/326 A kérdező kommentje:

ha így irtok programot mint ahogy ez itt megy akkor nem csoda ha semmi se hatékony.

mert ez a párbeszéd minden, csak nem hatékony.

2016. dec. 3. 22:51
 133/326 anonim ***** válasza:
100%
Na most már ideje lesz visszavenni a pofádból.
2016. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/326 A kérdező kommentje:

ennél még az emlitett sztringmuvelet is hatékonyabb, mert lehet lassu lassabb méglassabb, de semmi sincs összekeverve, nincs értelmetlennek nevezve (ugy értem általam nincs aki csinálja) és nincs kilátásba helyezve a törlése (általam)

de ezt ami itt megy ti magatok nevezitek értelmetlennek aki a létrehozásában tevékenyen részvesztek s akarjátok törölni...

2016. dec. 3. 22:53
 135/326 A kérdező kommentje:

na nálad is elszakadt a cérna? tényleg jobb lenne elöbb eldönteni mit akarsz egyáltalán, és utána azt áttekinthető formában csinálni. láttam én már programozót hasonlóan káromkodni mikor belebonyolódott a saját kreálmányába...


feláll és hasonlóan üvöltözik a monitorral, mint itt ti, jobb esetben ököllel bele is vág, mégrosszabb esetben ledönti a földre s megtapossa.


pedig csak elég lenne áttekinthető módón csinálni a programot.


én nem restelek akár papirt is elövenni s jegyzetlni programozás közben még mielött belebonyolódok


ti azonban az áttekinthetőség lehetőségét elutasitottátok.

2016. dec. 3. 22:56
 136/326 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a kérdéseimre várom a válaszaidat. Ez a körítés arról hogy ki mit szeretne, és mit nem, hogy ki mire hogyan ír keresztbe, a legkevésbé sem érdekel. Én tudom követni az eseményeket, és nem hat meg, ha te nem. Egyszerűbb lenne, ha te is a lényegre összpontosítanál, és nem kisregényt írnál a semmiről.


Szóval felteszem újfent az ominózus kérdést: Mégis mi előnye van a string-es alaknak szerinted?

2016. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/326 A kérdező kommentje:

mellékesen megjegyzem ha én számitógép lennék, már rég lefagytam volna tőletek.


na de a windowst hivatásos programozók irták. ha ti azok vagytok, akkor már értem, miért fagy le folyton.

2016. dec. 3. 22:59
 138/326 anonim ***** válasza:
100%

[OFF]

Nem unjátok még?

2016. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/326 anonim ***** válasza:
100%
#138 egyszer egymagam vitatkoztam 470 kommenten át egy nála is nagyobb sültmadárral, messze még a türelmem vége :D
2016. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/326 anonim ***** válasza:
100%

"én nem restelek akár papirt is elövenni s jegyzetlni programozás közben még mielött belebonyolódok"

Te még életedben nem írtál semmilyen programot, úgy hogy nem nagyon tudom miről beszélsz.

Az eredeti kérdésed is olyanoknak szokták feltenni, akik 2-3 órája programoznak.

2016. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!