Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/326 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd már be ezt a paranoiát b#zdmeg, k#rva fárasztó.
2016. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/326 A kérdező kommentje:

itt azonban nagyon sok témáról volt már szó, gyakran keresztbe irva, a fogalmakat egybemosni igyekeztetek, a követhetően folyó beszélgetést elutasitva majd magának a beszélgetésnek az értelmét megkérdőjelezve, de mégis ujra és ujra irva hozzá, de a lehet leg áttekinthetettlen módón. ez jelemző rátok, már csak az értelméről kellene tájékoztatnotok.

ja, arról is irtatok, hogy nincs értelme. de akkor miért csináljátok.

ja igen, direkt ugy csináljátok, hogy ne legyen értelme. célzatos tudatos törekvés ez.


sok az időtők most hétvégén vagy mi?

merthogy én jelenleg is ép azt csinálom másik ablakban a gyakorlatban amit tagadtok, aminek a létét értelmét kérdőjelezitek meg. nekem ez a munkám. de ti miért foglalkoztok ezzel a témával és főkép miért igy hogy ti magatok se láthassátok át érthessétek meg miről is van szó?

2016. dec. 3. 22:29
 123/326 anonim ***** válasza:
100%

"nem te akartad az egészet töröltetni?"

Nem, nem én akartam.


"a tömöritett állomány is bitekben van tárolva de ezt te tudod a legjobban csak valamiét mellé próbálsz beszélni."


Nem próbálok mellébeszélni, világosan leírtam, hogy tömöríteni csak redundáns adatot lehet, érdemben tömöríteni pedig csak nagyméretű redundáns adatot lehet. A bináris reprezentációjú szám még ha redundáns is, a mérete elenyésző.


"egészen pontosan elönyök és hátrányok kombinációiról an szó, erre egyértelműen hülyeséget mondano reflexből...

erre a tájékozatlanság kifejezést alkalmaznám."


A hátrányokon kívül egyetlen előnyt sem sikerült igazolnod. Ez így baromság marad.

2016. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/326 A kérdező kommentje:
mondtam hogy ha igy folytatod áttekinthetettlen módón akkor megint elveszted a fonalat, felizgatod magad s elkezdesz vulgáris lenni. látod, meg is történt. miért nem hallgattál rám?
2016. dec. 3. 22:31
 125/326 A kérdező kommentje:
de igazoltam, csak letagadtad. ha letagadod az elönyt akkor utána valóban azt érzed hogy nincs.
2016. dec. 3. 22:32
 126/326 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 1 órában én voltam az egyetlen, aki válaszolt neked, az illető, aki az imént vulgarizált jóideje nem is írt ide. Ha mást nem, legalább a %-os értékelésünket próbáld követni.
2016. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/326 anonim ***** válasza:
100%
Nem letagadtam, rácáfoltam. De hallgatom, milyen előnyöket is soroltál fel?
2016. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/326 A kérdező kommentje:

55%-os ha nagyon kifáradtál akko rmenj egy kicsit pihizni. sose tiltottam hogy pihenj, ha fáradt vagy. addig beszélgetek mással olyannal aki akar társalogni, ha olyan nincs akkor meg senkivel.


ha meg olyan van aki nem akar, de ezt eltitkolja és társalog majd utána közli hogy nem akar azzal nem tudok mit kezdeni. időgépem nincs hogy visszamenjek az időben oda ahol társalgott de eltitkolta hogy nem akar társalogni hogy ne társalogjak

2016. dec. 3. 22:34
 129/326 A kérdező kommentje:

"Az elmúlt 1 órában én voltam az egyetlen, aki válaszolt neked, az illető, aki az imént vulgarizált jóideje nem is írt ide. Ha mást nem, legalább a %-os értékelésünket próbáld követni."


"Nem letagadtam, rácáfoltam. De hallgatom, milyen előnyöket is soroltál fel?"


Itt van némi gond és ellentmondás.

Az elmult órában az 55%-os irt, te a 80%-os nem.

Ha ugyanaz vagy csak 2 regisztráción, akkor is gond van.

Ha a %-os értékelésetek követése azt jelentené, hogy ne irjak, kkor miért soroljak fel elönyt, ahogy a következő válaszban irod?

Ha te vagy mindkettő, akkor se értem, hogy hol fejezzem be hol irjak elönyt hol kövessek %-ot.


De akár ugyanaz vagy akár ketten akár többen vagytok, javaslom elöbb egymás közt beszéljétek meg mit tegyek, s utána engem csak a végeredményről táékoztassatok.

Sajnos irni is meg nem irni is egyszerre nem tudok...

2016. dec. 3. 22:40
 130/326 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan 21:44-kor írt utoljára az 55%-os faszi, szóval majdnem egy órája. Azóta csak én. És mégis hogy jön a %-os értékelések követése a (nem)válaszoláshoz? Érted te mit beszélsz?
2016. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!