Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/326 A kérdező kommentje:

igen de nem te vagy itt egyedül hanem sokan vagytok s össze vissz airkáltok, s el nem fogadható hangnemet is megüttök.

én nem válaszolok vissza vulgárisan a vurgalitásra azonban az együtműködési készségem az ilyenektől csökken.

világosan megirtam, akit érdekel a téma az irjon privit vagy válasszon més áttekinthető formát.

az hogy itt ahol bármikor törölhetik erülteti a mélyebb beszélgetést semmi értelme.


azonban ebben ez esetben van más mód is arra, hogy a kérdésedre választ kapj.

ha nem akarod erre alkalmas platformon kitárgyalni, de a kirohanásod ellenére mégis meg akarod tudni a választ, megtalálod ha visszaolvasol.

ugyanis erre a kérdére már válaszoltam.

a mód ahogy irtál nekem még a veled való párbeszédet is kizárná.

a választ is

na de te a válasz megismételését követeled.

ha tényleg fontos neked a válasz, visszaolvasol.

ha ennyire nem fontos, akkor miről beszélünk?

nehogy már én irjam le ujra mert te lusta vagy lapozni???

te aki minüsithetetlen stilust utsz meg velem...

ha meg nem érdekel egy kérdésre a válasz annyira, hogy lapozz érte, akkor ne ted fel a kérdést.

2016. dec. 3. 23:04
 142/326 A kérdező kommentje:

"[OFF]

Nem unjátok még?"



Ellentmondó a helyzet.

Panaszkodnak, hogy unják

panaszkodnak hogy értelmetlen

de mégse hagyják abba.

2016. dec. 3. 23:05
 143/326 anonim ***** válasza:
100%

#138 vagyok


#139: Azigen, én meg azt hittem, hogy ez rekorder topik lesz. :D Hát, akkor sok sikert, remélem délelőtt meglesz még a topik, kíváncsi lennék mire juttok a 30. oldal környékén. :D

2016. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/326 anonim ***** válasza:
100%

> de mégse hagyják abba.


Te se hagyod abba. :D

2016. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/326 A kérdező kommentje:

""én nem restelek akár papirt is elövenni s jegyzetlni programozás közben még mielött belebonyolódok"

Te még életedben nem írtál semmilyen programot, úgy hogy nem nagyon tudom miről beszélsz.

Az eredeti kérdésed is olyanoknak szokták feltenni, akik 2-3 órája programoznak."


pedig nem én irok össze vissza ellentmondásosan hol van ételme hol abba kell hagyni hol folytatni.

nem én ragaszkodom a zagyva formához ami áttekinthetettlen.

te igen.


de ha szerinted igy kell valamiről beszélni...

nyilván szerinted programot nem igy kell irni.

csak beszélni kell igy

vagy azt se de megis azt teszed.


na mindegy.

én maradok a követhető formánál.

természetesen ez csak azokkal lehetséges akiknek zintén igényük van rá.

te pedig arról döntheted el itt a gyakorin, irt e programot vagy se, akiről csak akarod.

2016. dec. 3. 23:08
 146/326 anonim ***** válasza:
100%

#141 Képtelen vagy különbséget tenni a válaszadók között. Én azon kívül, hogy egy címeres idiótának tartalak, nem ütöttem meg különösebben erős hangnemet veled szemben, és soha egy szóval sem mondtam, hogy ne írj többet. Az hogy más ezt írta már nem az én ügyem.

Viszont íme egy remek példa a hatékonyságra:

Visszaolvashatok 140 hsz-t, hogy megtaláljam azt, amit te a stringes módszer előnyének titulálsz. Ez számomra hosszas művelet lenne. Vagy leírhatod te még egyszer, és lévén ezek az agymenések neked állandóan ott vannak a fejedben, még megerőltetned sem kell magad. Én nem fogok visszaolvasni, mert jobb dolgom is van, mint ezt böngészgetni.

2016. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/326 A kérdező kommentje:

> de mégse hagyják abba.


Te se hagyod abba. :D



na jó de én nem is panaszkodok hogy abba kellene hagyni. én csak egy erre alkalmasabb formát ajánlottam.

ép a folytatásra nem az abbahagyására.

de ti ezt választottátok.

oké

de miért nekem kellene abbahagyni azt amit ti akartok abbahagyni?


programot is igy irtok?


azt mondjátok, hogy stop, elinditjátok, majd panaszkodtok, hogy miért nem áll le?

2016. dec. 3. 23:11
 148/326 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a csávónak nem a programozással vannak problémái, hanem valami erőteljes pszichológiai baja van.

Elmeorvossal kéne beszélgetnie, nem fejlesztőkkel.

2016. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/326 anonim ***** válasza:
100%
A programok, és a számítógépek, szemben a te elméddel, logikusan működnek. Úgyhogy ne aggódj, programot nem így írunk.
2016. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/326 A kérdező kommentje:

#141 Képtelen vagy különbséget tenni a válaszadók között. Én azon kívül, hogy egy címeres idiótának tartalak, nem ütöttem meg különösebben erős hangnemet veled szemben, és soha egy szóval sem mondtam, hogy ne írj többet. Az hogy más ezt írta már nem az én ügyem.

Viszont íme egy remek példa a hatékonyságra:

Visszaolvashatok 140 hsz-t, hogy megtaláljam azt, amit te a stringes módszer előnyének titulálsz. Ez számomra hosszas művelet lenne. Vagy leírhatod te még egyszer, és lévén ezek az agymenések neked állandóan ott vannak a fejedben, még megerőltetned sem kell magad. Én nem fogok visszaolvasni, mert jobb dolgom is van, mint ezt böngészgetni.


még jó hogy nem tudok 150 ossze vissza irkáló válaszoló között különbséget tenni.

és nem is forditok rá nagy erőfeszitsét ugy hogy törölni akarjátok az egészet.

miért bogózzak ki olyasmit ami bármikor megszünhet

ami saját bevallásotok szerint is értelmetlen.

ráadásul mivel saját magatoknak is többen ellentmondtok, még saját hozzászolásaitok között is különbséget kellene tennem, mikor azok egy embertől származnak.

és akkor ha mondjuk mindez megtörtént, különbséget tettem köztetek s összevontam az ellentmondó válaszokat egy egy személyre még önmagamat is meg kellene ismételnem?

hid el ennél nekem is van jobb dolgom.

ha valaki ir s nem tolja át a válaszát valaki az elöző oldalra, válaszolok, de nem fogok olyanokat komolyan venni akik szerint az egész ugy ahogy van értelmetlen s abba kellene hagyni, akkor se ha ennek ellenére - ujra ellentmondva saját magának - mégiscsak ir.

nekem jó a sztringmuvelet, használom

nektek nem jó

nyilván nem használjátok

nektek az a jó ha letagadjátok hogy használom.

ezzel nincs semmi gond, mindenki teszi ami neki jó

ennyi.

2016. dec. 3. 23:18
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!