Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két változó...

Hogyan lehet két változó értékét megcserélni új változó bevezetése nélkül? (rejtvény)

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 09:54
 311/326 A kérdező kommentje:
*csüröd csavarod a szavakat, fogalmakat
2016. dec. 4. 20:35
 312/326 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tűnt fel, senki nem beszélt a "te programodról", végig elméleti vita folyt. Hogy te mit keversz bele, az a te dolgod.
2016. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/326 A kérdező kommentje:
értem, te beszélsz a saját programodról. az oké. ha én beszélek a sajátomról, akkor viszont hirtelen elméleti vita lesz.
2016. dec. 4. 20:39
 314/326 A kérdező kommentje:

ha te kevered ide a te programodat az oké, ha én az enyimet, az az én dolgom, mert másról van szó. tehát már a témát is diktálod. amit te írsz hozzá az a téma része lesz, amit én irok hozzá, az nem.

fenomenális...

néha kérdeztem mi jön még...

hát ilyesmire tényleg nem gondoltam

2016. dec. 4. 20:42
 315/326 A kérdező kommentje:
te túlságosan beképzelt vagy az érdemi kommunikációhoz. mások fölött állónak képzeled magad.
2016. dec. 4. 20:45
 316/326 A kérdező kommentje:

Valami munkahelyi gondod van? Nem ismernek el úgy ahogy várnád? ezért kell itt egész hétévégn a saját fontosságodat, sőt felsöbrendűségedet éreztetni magaddal? Vagy az asszony nyom el otthon? Ez amugy a többinél is felmerül akiknek erre van szükségük normális kommunikáció helyett, másokról ilyeneket állitgatni amik itt elhangoztak, s ezt egy egész hétvégén keresztül, két napon keresztül, oldalakon át, illetve tizesével...

döbbenetes hogy mennyire fontos nektek hozzászólások tömkelegén át becsmérlésekkel tarkitva e kérdés puszta létét kétségbe vonva bizonygatni nekem (önmagatoknak) hogy mennyivel többek vagytok nálam...

2016. dec. 4. 21:03
 317/326 A kérdező kommentje:

nem lehetséges az hogy ezt kihagyva élitek a saját életeteket illetve olyan kérdésekhez irtok amit nem akartok töröltetni... hanem itt kell bizonygatnotok válogatott módon a felsőbbrendűségeteket.

nem lenne jobb, ha inkább tovább képeznétek magatokat? attól talán csökkenne ez a kényszer és hasznosabb is lenne nektek...

2016. dec. 4. 21:05
 318/326 anonim ***** válasza:
100%

"ezért kell itt egész hétévégn a saját fontosságodat, sőt felsöbrendűségedet éreztetni magaddal?"


Az ugye megvan te szerencsétlen, hogy te válaszolsz 0/24, mi nagyritkán hozzászólunk... csak mi vagyunk vagy heten :-D

2016. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/326 A kérdező kommentje:

még jó hogy válaszolok a saját kérdésemre.

de nem ilyeneket mint ti

nem irom folyton hogy nem kell irni

stb

stb

nem bizonyitom folyton a saját felsőbbrendűségemet kivállságomat, csak annyit irok, hogy merészelek olyan megoldásokat használni amit ti el akartok számoltatni, indoklások benyujtását követelitek, a léte jogosultságát akarjátok igazoltatni...

egészséges lelkületi embernek nincs ilyesmire szüksége mint amit ti itt műveltek...

vajon nekem miért nem kell ilyenszintű megerősités hogy amit én használok az jó, amit más az meg elvetendő, kivéve ha igazolja ezeket...

nagyon beleragadtatok a saját dogmáitokba és képtelenek vagytok kitekinteni belőle...

2016. dec. 4. 21:40
 320/326 anonim ***** válasza:
100%
Én meg aztán végképp nem beszéltem saját programról, de érezd magad elnyomva, ha gondolod. Nem akadályozlak meg benne.
2016. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!