Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyíregyházán szerinted ki a...

Nyíregyházán szerinted ki a legjobb fodrász?

Figyelt kérdés

Nem találok rendes fodrászt. Most is az egyik vágott bele fokozatot, de rémes, mert a felső réteg kikandikál, hiába egyenesítem, másnapra már nagyon gáz. A leghosszabb réteg meg olyan csepüs..

És nem száraz a hajam, ápolom rendesen..


2011. szept. 20. 10:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nemcsak hülye, vagy alpári is. Te kezdted, én csak felvettem a stílusod. Te valóban ilyen vagy, én csak színlelem. Te már nem is tudsz változni, én pedig egyék körülmények között kedves vagyok mindenkivel.

Sajnálom, hogy egy egyszerű kérdésre adandó válaszra így pepörögtél. Sajnálom hogy szar lehet az életed, ezt a fajta agresszivitást és lenéző hangnemet én a magánéleti problémáidra vezetem vissza. Írj ki egy kérdést a problémádra vonatkozóan, hátha kapsz rendes választ is majd, és kicsit feloldódsz, mert most görcsös életmódot élhetsz.

Sajnállak nagyon..a te életed szánalmas lehet, nekem csak a hajam rossz :) de már nem sokáig. Ment a kérdés facebookra is (ahol ugye az ember megválogatja az ismerőseit) és jobbnál jobb ötletek jönnek.

KÉRDÉS LEZÁRVA!

2011. szept. 20. 14:42
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lukovics
2011. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Az életem? semmi közöd hozzá.

Inkább azon legyél hogy a hajad szuper legyen jó sok ezresért, más meg napi bajokkal küzd a családjáért, szórd a zsét és légy vele heppi.

Úgy látom érdemben senki sem válaszolt, meg is értem őket.

És a hajad legyen az életben a legnagyobb bajod kedves! Pááá! :D

KÉRDÉS LEZÁRVA!

2011. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 vezerdinka válasza:

Kedves kérdező! Itt egy másfajta stílusú komment, hogy lásd, így is lehet. :) Először is a kérdésedre válaszolnék. Egy előző kommentelő véleményét osztva, Lukovics. Nála biztosan ki is fogod fizetni a többszörösét az átlag árnak, de ahogy írtad, ez nem okoz gondot, ha jó munkát végez. Aztán egy kis off topic (dehát ha ti megtehettétek, akkor csak szabad nekem is hozzáfűzni valamit).. Ha valaki kötekszik, a szíved épsége érdekében jobb, ha nem is próbálkozol azzal, hogy akár csak színlelés szinten is felvedd ezt a stílust, mert a sok idegeskedéstől infarktust kapsz, remegni fog a kezed, stb. Másrészt nem vagy te pszichológus (legalábbis az oldalé semmiképp), hogy mások viselkedését bármire is visszavezethesd pár kommentből - lévén, hogy itt mindenki azt ír, amit nem szégyell (már pedig miért szégyellné bárki is, ha egyszer név nélkül ír?). Ahogy te is. Így pár kommentből nehéz bármit is megállapítani.

Amit az első reakciódban írtál.. "ennyire futotta?" - Amint látod, igen. Az már más, hogykényszeres késztetést éreztél, hogy bicskanyitogató stílusban fűzz hozzá megjegyzést, mintha az értékesebb lett volna, mint amit kritizáltál. Illetve "inkább nem minősíteném.." - Hát dehogynem mínősítetted :) Méghozzá az ezután következő "mindenki jobban jár"-ral. Nem, senki nem járt jobban így sem, hogy minősítetted, mert senki nem állt ki a váleményed mellett. Lehülyézésre (csak úgy, mint más esetekben az anyázásre, személyeskedésre) nem mentség, hogy "színleled". Megtetted? Meg. :) Amit te írsz, téged minősít, nem azt, akinek írod ;) Mostmár ezt is tudod. Egyébként szerintem ne gyakorikerdesek.hu-n akarj ilyen életbevágóan fontos infot megszerezni (biztos az lehet, ha ennyire zokon vettél egy sz** viccet), hanem indulj el a városba, menj be a szalonokba, fodrászüzletekbe és kérj fotókat. A jobb helyen lesznek. Ha pedig lusta vagy, szenvedj. (Megadhatod a tiszteletet tegezve és elküldhetsz valaki a halál **szára magázva is - így remélem, ez a stílus kevésbé üt szíven, mint az előttem kommentelő). További szép napot ;)

2016. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!