Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Növérem tele beszélte a fejem h had vágja le a hajam(frufrut)akart csinálni, addig gyözködött h beleegyeztem de mellig érö hajambol csinált vállig érö rövid frufrusat .:S vmi tipp h csináljak vele vmit? mert hajvágó géppel csinálta mert attól mondta egyenesebb lesz majdnem fel is nyirta de akkor már szoltamh elég... teljesen egyenes mint egy lotty aaa
2012. júl. 17. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy fodrászhoz, hátha az tud csinálni vele valamit.
2012. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jaaaaj, fodrász azonnal. Nagyon meglátszik a házilagos hajnyírás ilyen rövid hajnál, könyörgöm, ne engedd meg senki nem hozzá értőnek, hogy szórakozásból elrontsa a hajadat.
2012. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:SS

[link]

Kb. most ilyen csak rövidebb hoszban..

2012. júl. 17. 12:25
 4/10 anonim válasza:
próbáld pici hajgumival hátrakötni és akkor nem annyira látni :D vagy ha nem tetszik rakj a fejedre bészbóól sapit
2012. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nézegettem a tükörbe^^ ugy döntöttem akkor legyen rövid állig érö:)
2012. júl. 17. 15:47
 6/10 anonim válasza:
szerintem próbáld ki azt hogy néhány göndör, laza tincset csinálsz magadnak a frufrudat meg vasald ki szerintem jól nézne ki barátnőmnek is ilyesmi haja van és igen jól állnak neki a göndör fürtök:)
2012. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már megvan mit szeretnék ma megyek a fodrászhoz és olyan lesz h kicsit jobban kiegyensiti a frufrum és állig érönel 2centivel hosszabra vágja :D
2012. júl. 18. 12:45
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Kb ilyet szeretnék:D

Csak a frufrum kicsit rövidebb

2012. júl. 18. 13:02
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát sziasztok elmentünk a fodrászhoz nemtudom h felizgult vagy nemtuom elég izgatott volt h mondtuk milyet szeretnék

elöbb linkelt képet vittük neki h ilyet szeretnék frufrumat is rövidebre nyírta és a hosszából is elég sokat levett csak néztem h csak egyre rövidebb lesz aztan hatul a hajamat feltuzte és felnyirta:

[link]

kb igy nézz ki hátul ugy van mint a képen és elöre hosszabodik

[link]

ilyen hátul.

2012. júl. 19. 19:02
 10/10 anonim válasza:

hát nem tudom lehet rosszabb lett mint volt??

szerintem növeszd meg amekkora volt és keress másik fodrászt és szeintem a frufru nem kéne hogy kisebb legyen de ez csak az én véleményem:)

2012. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!