Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is így ledobja a haja...

Másnak is így ledobja a haja a Perfect Mousse festéket?

Figyelt kérdés
Egyrészt elég halványan fogta meg,(mogyoró árnyalat) másrészt 1!!! hajmosás után szinte teljesen lejött...VIlágosbarna/sötétszőke(festett) hajam van, és direkt nem akartam túl sötét árnylaatot választani, mert évekig feketébe hajló sötétbarna voltam, és nagy kínszenvedések árán tudtam csak eltüntetni..Ezeket a hab állagú cuccokat viszont totálisan ledobja a hajam:S Más is járt így? 20/l
2012. júl. 19. 12:35
 1/5 gelazso ***** válasza:

nem is veszem többé.

abba hagytam a festegetést és ezzel a hajam s fejböröm tönkretételét is.

2012. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Loreal Sublime mousse-t ajánlom. Hab állagú az is, de nem dobja le a haj. Először sötétnek tűnik a végeredmény, de a 3. mosásra éri el azt a színt, ami a dobozon van. Tartós hajfesték, és sokkal jobb, mint a perfect mousse. Elég sok rosszat hallok arról a termékről másoktól is. Én viszont totálisan megvagyok elégedve a loreal-lal. 50 árnyalatot kaptam, de mikor megszárítottam a hajam, akkor sötét barna volt. 3. mosásra meg olyan lett amilyen a dobozon. Azóta nem kopik egyáltalán. a víz sem barna, mint az első két mosáskor. És nincs mellékhatása, nem úgy mint a perfect mousse-nál. Tényleg csak ajánlani tudom. :)
2012. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! Azt nem tudod véletlenül, hogy a Sublime Mousse melyik árnyalata hasonlít leginkább a Perfect Mousse mogyoró (668) árnyalatához? Ez ilyen világos-vörösesbarna.
2012. szept. 26. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok. Igazából azóta eléggé bővült a színskálájuk, és nem láttam mindegyiket, de az oldalon ( www.lorealparis.hu )a színskálák megvannak.


[link]


Szerintem leginkább ez hasonlít a te színedre. Csak az a baj, hogy ezt még nem láttam a boltban. Esetleg neten lehet még.

Viszont én azt javaslom, hogy menj el a boltba és nézd meg tényleg az összes olyan árnyalatot ami egy kicsit is tetszik. Aztán talán úgy könnyebb lesz választani. Mondom, ha máshogy nem netről is meglehet egy két olyan árnyalatot rendelni, ami esetleg boltban nincs. Remélem tudtam segíteni. :)

2012. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

KÖszi!:)

Igazából pont most festettem a hajat a szokásossal, mostanában már egy fokkal jobban bírja, és nem kopik annyira világosra. De legközelebb ezt is ki fogom próbálni, hátha kevesebb gond lesz vele.

2012. szept. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!