Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is 2-3 naponta mossa meg...

Más is 2-3 naponta mossa meg a haját? Ki lehet ezt bírni életem végéig, hogy állandóan hajmosásra kell fecsérelnem az időt?

Figyelt kérdés

Jó ha a 3. napot kibírja, nekem.

:S Másnak is így van?

Használok külsőleg hajápolószereket, gyógynövény(henna pl)

Állítólag nincs semmi bajom, voltam vizsgálatokon.

És nem étkezem teljesen egészségtelenül. Próbálok helyesen táplálkozni. Még is a nagyon maximum 3 napot bír ki a hajam.


El lehet ezt fogadni, hogy 2-3 naponta mindig mosni a hajat? Sokszor elveszi a kedvem az állandó hajmosás. De muszáj mert zsíros fejjel nem megyek ki az utcára.

Jórészt az életem ebből áll, a hajam miatt idegeskedni.

Elég vékonyszálú, lelapulós.


Mit lehetne tenni,hogy 1 héten egyszer mossam ki ? Ja és már vártam voltam itthon 2-3 hétig, nem mostam ki a hajam több mint egy hétig, semmilyen változás történt,ugyanúgy zsírosodott tovább. (ezt többször megismételtem. )



2013. jan. 3. 16:52
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Muszáj beszárítanom ,mert anélkül nem néz ki sehogy .
2013. jan. 3. 17:31
 12/37 anonim ***** válasza:
34%
A hajszárítótól elveszíti a tartását, rugalmasságát a haj, ezért nem áll sehogyse. Szerintem.
2013. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Ha nem használok hajszárítót akkor meg több időt kell várni amíg megszárad magától, órákat. arra nekem nincs időm főleg ha mennem kell valahova, vagy ha korán kelek.
2013. jan. 3. 17:33
 14/37 anonim ***** válasza:
53%
De ha anélkül sem áll sehogyse, meg hajszárítással se, akkor ha nem hajszárítózól, ugyanott vagy.
2013. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
21%

A hajszárítás tényleg időpocsékolás - pláne, hogy a hajnak se jó. Persze, ha valami nagy "jelenésre" készülsz, speckó frizurával, időnként szükség lehet rá.


Hajmosás közben pedig egy dologgal jócskán spórolhatsz időt: moss hajat egyszerűen hajbalzsammal, sampon helyett! Három legyet ütsz egy csapásra: időt nyersz, a hajad szebb lesz, és olcsóbb is.

2013. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben a sampon és egyéb hajápolók teszik a hajat zsírossá. Természetes szereket használj. Nekem a zsíros hajamra a kénes sampon és Stella hajszesz vált be. Már csak heti egyszer kell hajat mosnom.
2013. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az én hajam 50-60 perc alatt megszárad magától, igaz, az enyém vékony szálú.

De egy vastagabb szálú sem hiszem, hogy két óránál tovább szárad. Este érdemes mosni, vagy késő délután, olyan napokon, mikor nem mész már aznap sehová.

2013. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

jóformán majdnem mindennap megyek valahova, nem nagy jelenésekre, akkor muszáj a hajszárító. az 1. nap jó még a hajam. 2.nap kevésbé, csak össze vissza áll.

próbáltam én már mindent, de általában az ilyenektől,hogy hajbalzsam, hajszesz - egy ideig az elején jó volt, úgy tűnt beválik, aztán visszajött a probléma. maradt a sampon. szárazsampont lehet,hogy megpróbálom a közeljövőben.

2013. jan. 3. 17:37
 19/37 anonim ***** válasza:
Nekem is meg kell mosni a 3. napon, viszont ha befonom félszárazon apróba (9-10 tincs), akkor 4-5 naponta kell csak megmosni és 3-4 napig nem lapul le. Gyakran hordom így, épp ezért. A hajhabról azt olvastam, hogy minél nedvesebb hajra teszed, annál inkább zsírosítja a hajad, ezért inkább csak félszáraz hajra tedd. Egyébként nekem is vékony szálú, könnyen zsírosodó a hajam, mert egyenes és mindig rálapul a fejemre :S
2013. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

a hajhabról ezt nem tudtam. majd kipróbálom , hogy úgy milyen ha csak félszáraz hajra kenem fel.

a fonást is kipróbálom majd, bár én arról azt olvastam,hogy töredezett lesz a fonástól a haj.

2013. jan. 3. 17:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!