Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is 2-3 naponta mossa meg...

Más is 2-3 naponta mossa meg a haját? Ki lehet ezt bírni életem végéig, hogy állandóan hajmosásra kell fecsérelnem az időt?

Figyelt kérdés

Jó ha a 3. napot kibírja, nekem.

:S Másnak is így van?

Használok külsőleg hajápolószereket, gyógynövény(henna pl)

Állítólag nincs semmi bajom, voltam vizsgálatokon.

És nem étkezem teljesen egészségtelenül. Próbálok helyesen táplálkozni. Még is a nagyon maximum 3 napot bír ki a hajam.


El lehet ezt fogadni, hogy 2-3 naponta mindig mosni a hajat? Sokszor elveszi a kedvem az állandó hajmosás. De muszáj mert zsíros fejjel nem megyek ki az utcára.

Jórészt az életem ebből áll, a hajam miatt idegeskedni.

Elég vékonyszálú, lelapulós.


Mit lehetne tenni,hogy 1 héten egyszer mossam ki ? Ja és már vártam voltam itthon 2-3 hétig, nem mostam ki a hajam több mint egy hétig, semmilyen változás történt,ugyanúgy zsírosodott tovább. (ezt többször megismételtem. )



2013. jan. 3. 16:52
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 3. 17:54
 22/37 anonim ***** válasza:
én váltottam faith in nature samponra és egy év alatt elértem, hogy már csak sima bolti normál sampont használok hetente.
2013. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút hajfüggő. Én rengeteg mindent kipróbáltam természetes sampontól elkezdve mindent, hajszeszt, egy időben nem használtam balzsamot, mivel az zsírosít, hajhabot egyáltalán nem használok, de sok kísérletezgetés után rájöttem, hogy pl. a balzsamozás nem oszt, nem szoroz, így is úgy is heti 2x hajat kell mosnom, hosszú a hajam, ezért ez háromnegyed órát elvesz minimum. Amúgy, ha nem szárítom meg, nekem sokkal jobban zsírosodik, ezt ugye leginkább nyáron veszem észre.


Szárazsamponnal próbálom kitolni néha a hajmosást, ha már nincs erőm hozzá, ez plusz egy napot jelent (Baleát használok, nekem egyedül ez jött be).

2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és voltam fejbőrvizsgálaton is, semmi olyat rendelleneset nem találtak, egyszerűen ilyen a fejbőröm és a hajam.


Ha fodrász mossa meg, akkor kitart egy hétig, annak ellenére, hogy ő aztán hajbalzsamot, pakolást és hajhabot is tesz rá. Akárhogy próbáltam én itthon magamnak nem tudom olyan alaposan megtisztítani a fejbőrömet sajnos, akármilyen sampont használok vagy akárhányszor öblítek..

2013. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is 3 napig bírja mégse rinyálok érte. Nálam a hajmosás kb 20 perc, úgy, hogy 2x mosom + 10-15 perc a hajszárítás. Heti egy órát meg szerintem mindenki rá tud szánni a hajára.
2013. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta napi szinten mosom a hajam,minden reggel,most 22 vagyok... függőség..!!!
2013. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, egy hajmosáson mi fél óra. Zuhanyozás közben először azt mosod meg, ez kb. 2 perc. Utána balzsam, amíg mosakszol. Utána meg otthon lenni. Én legalábbis nem használok hajszárítót. És minden nap hajat mosok.
2013. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Hát, igen, tényleg csak pár perccel több, mint egy sima zuhanyzás.

Itt a sok hajszárítás a gond, úgy látom.

2013. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
80%

2 perc?


Milyen rövid hajatok van nektek?


Egy hajmosással egybekötött zuhanyozás nekem átlag 20 perc, míg egy szimpla zuhany tényleg megvan 5 perc alatt.


Hátközépig érő dús hajam van.

Kétszer samponozom, majd némi balzsam és egy jó alapos öblítés.


A hajszárítás pedig elengedhetetlen, mert különben reggelre se szárad meg a hajam, ráadásul a fejbőröm is megfázik, amitől olyan, mintha korpás lenne.


Tapasztalat.

2013. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú hajam van, az én tapasztalatom az, hogy megszárad a hajam. És nem mosom kétszer egymás után, mivel mindennap mosom.


Nem szárítom, mert akkor olyan, mint egy lego figurán a haj. Sőt, nem is fésülöm. Letapogatom törölközővel, ha már félig száraz, belekenek egy kis hajfényt, és csodaszép.

2013. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!