Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is 2-3 naponta mossa meg...

Más is 2-3 naponta mossa meg a haját? Ki lehet ezt bírni életem végéig, hogy állandóan hajmosásra kell fecsérelnem az időt?

Figyelt kérdés

Jó ha a 3. napot kibírja, nekem.

:S Másnak is így van?

Használok külsőleg hajápolószereket, gyógynövény(henna pl)

Állítólag nincs semmi bajom, voltam vizsgálatokon.

És nem étkezem teljesen egészségtelenül. Próbálok helyesen táplálkozni. Még is a nagyon maximum 3 napot bír ki a hajam.


El lehet ezt fogadni, hogy 2-3 naponta mindig mosni a hajat? Sokszor elveszi a kedvem az állandó hajmosás. De muszáj mert zsíros fejjel nem megyek ki az utcára.

Jórészt az életem ebből áll, a hajam miatt idegeskedni.

Elég vékonyszálú, lelapulós.


Mit lehetne tenni,hogy 1 héten egyszer mossam ki ? Ja és már vártam voltam itthon 2-3 hétig, nem mostam ki a hajam több mint egy hétig, semmilyen változás történt,ugyanúgy zsírosodott tovább. (ezt többször megismételtem. )



2013. jan. 3. 16:52
1 2 3 4
 31/37 Mercyy válasza:
több mindenem múlik az egész..:) pl: a genetika, meg h milyen szereket haszbálsz...én itt a neten olvasgattam többféle hajmosási módszert...pl: a sampont amit kinyomsz a kezedbe arra szórj rá egy evőkanál szódabikarbónát..és azt jól maszírozd be a hajadba és a fejbőrbe...utánna öblitsd le...alaposan..és az után pl: egy leveses tányérba langyos vizet engedsz és abba egy kicsi ecetet...lehet alma ecet is...:) ezzel leöblited a hajad...ezt is letusolod...és törülközövel nyomkodd át a hajad h ne csurogjon belöle a víz...és hagyd magátol megszáradni..de fontos hogy ne dörzsölgesd a hajat a törülközövel..mert mire megszárad...szálkásabb lesz és szanaszét fognak állni a hajszálak!!! :) remélem megfogadod a tanácsom! :) ja és azt kifelejtettem még h miután hagytam én is megszáradni..nagyon érezni lehetett hogy tiszta volt a fejbőröm és friss bár egy picit ecet szagú :D és fényesesebb is lett :)
2013. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
5 perc a zuhanyzás? Atyaég, nekem az 12 perc. 5 perc alatt nem lennék tiszta.
2013. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Én is 5 perc alatt lezuhanyzok: bevizezem magam, tusfürdős szivaccsal ledörgölöm magam, aztán öblítés.

Nem tudom nektek hogy szárad magától a hajatok, nekem vékony szálú hajam van és közepesen dús, ha törölköző után hagyom magától megszáradni 3 óra múlva is nyirkos még a töve. Nyáron 30 fokban 10 perc alatt száraz lesz, de télen nehezen akar.

2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Ha 30 fokban 10 perc alatt száraz, akkor a bibi a szoba hőmérsékletében keresendő. Ha 23-24 fok lenne, biztos a tiéd is megszáradna 50 perc alatt.

Amúgy én a törölközőt rajta hagyom egy ideig, turbánt csinálok, hogy jól szívja fel a vizet. Majd kifésülöm, és hamarosan meg is szárad.

2013. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Vagy nehezebben száradhat még a balzsamozástól. Én egyáltalán nem használok a hajamra balzsamot, mert a munkahelyemen mindig össze kell fogni a hajamat, és ha balzsamoznám egyfolytában kicsúszna belőle a csat kb. 10 percenként. Így meg gyönyörűen megáll benne, nem kell hozzányúlni csak egyszer, úgy 4 óra elteltével igazítom.
2013. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Higgyétek el az is sokat számít, hogy milyen szennyezett a levegő manapság... Pláne ha nagyvárosban laktok. Éppen ezért sztem amúgy is célszerű legalább 3-4 naponta hajat mosni, mert rengeteg kosz tapad meg a hajszálakon + a fejbőrön.
2013. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hetet kibír. Én nem használok semmit, csak mentolos babasampont, és kókuszos balzsamot.
2013. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!