Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés
Derékig érő, dús, könnyen zsírosodó hajam van. Kb. két éve mindennap mosom, mert ha nem mosom meg, akkor másnapra már zsíros és amúgy is szeretem, ha tiszta és jó illatú. Azonban, ettől elég száraz, kicsit töredezett és nagyon hullik.

2014. dec. 19. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetes összetevős sampont használj, csakis fejbőrre. A hajhosszra balzsamot és ha nagy a gond akkor argán olajat is használj.
2014. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Továbbra is naponta mossam, csak ilyen készítményeket használjak hozzá?
2014. dec. 19. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:

próbálj meg átállni a kétnaponta való hajmosásra, mert ez nem tesz jót neki

kell neki egy kis idő, míg átáll, addig lehet kicsit zsírosabb lesz, de megéri

2014. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. dec. 19. 21:19
 5/12 Hercegnő_: ) ***** válasza:

De ha felkötöd akkor már nem is látszik,hogy zsiros..vagy befonod parkettafonásba.

Nem szabadna minden nap mosni és ahogyan irta is valaki fentebb,csakis a hajtövet,a fejbőrt samponozd,a hosszát ne.

Amennyi ideig samponozol,annyi ideig tartson az öblités is.

Haszálj kókuszolajat vagy argánt és kenegesd a végeit.

2014. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vágatáson nem gondolkodsz?
2014. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy hogy csak a tetejét mosod meg. Én úgy szoktam ha nincs kedvem az egészet megmosni akkor csak a fedőhajat mosom meg, a többit meg hátragumizom. Mikor megszárítom olyan mintha friss lenne, a zsírosabb részek meg nem látszódnak, mert eltakarja. Vagy ott van a száraz sampon. Azzal is ki lehet tolni egy napot. Én biztos nem mosnám minden nap, sokszor még az egy héten kétszeri hajmosást is túlzásnak tartom.
2014. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ettől száraz meg töredezett? Én is mindennap mosom, és nem száraz meg töredezett.
2014. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
# 8/8 sokan mondták, hogy a napi mosás nem tesz neki jót. Amúgy, mindenki dicséri a hajam, de hullik (bár ez nem látszik) és ez aggaszt engem.
2014. dec. 20. 12:35
 10/12 anonim válasza:
ha tényleg minden nap mosod akkor használj természetes összetevőjű sampont vagy inkább minden napos sampont. Minden hajmosáskor használj balzsamot és olajat heti 1-szer pedig pakolást. ha tudsz akkor szárításnál használj hővédőt! :)
2014. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!