Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon sok pattanásom csak a homlokomon,ott sem nagyok,hanem kicsik.Mit tegyek ellenük?

2015. aug. 15. 22:43
 1/3 anonim válasza:
arcmosás Baba szappannal , és kozmetikus :)
2015. aug. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bemásolom, amit egy másik lánynak írtam:

Pont ugyanez a problémám nekem is:D

Én már egy éve mindennap azt csinálom, hogy reggel és este is sima szappannal megmosom az arcomat, majd Clean&Clear tonikot rácsöpögtetek egy vattára és végigmegyek vele az egész arcomon. Reggel egy kevés korrektort használok a pattanásokra, azzal kicsit halványítani lehet a pirosságot. Aztán este a tonikos után bekenem a homlokomat (de csak azt, mert máshol nincs is pattanásom) Nivea krémmel. (Mert ugye a szappan és a tonik teljesen kiszárítaná, ezért több pattanás jönne ki. Kell a bőrödnek egy kis hidratálás)

És egyébként így egész jó szokott lenni a homlokom, most megyek nyolcadikba szóval gondolom a stressztől most még több lesz.xd

Szóval az a lényeg, hogy mindig ápold, ha nagyon zavar, menj el bőrgyógyászhoz, ő majd felír valamilyen krémet (ajánlatos szeptemberben elmenni) és attól elmúlik.:)

2015. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszokat :D
2015. aug. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!