Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén, milyennek írnátok...

Őszintén, milyennek írnátok le a testem?(kép)

Figyelt kérdés

nehéz számomra objektívan megítelni.

és hogyan tudnék jobb irányba változni? van rajtam látható felesleg? ha igen, hol? melyik részem vastagabb/vékonyabb "mint kéne", szerintetek? stb.

vannak köztük természetellenesebb meg sima alaptesttartásosak is.

komoly válaszok érdekelnek csak, objektív jellemezéssel.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



jan. 13. 20:44
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
2%
Jó volna tényleg csöcstok nélkül is látni az igazságot
jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nagyon tetszik, hogy jól világított éles képeket töltöttél fel, ahol jól látható az alakod, a bőröd.

A negyedik képen nagyon jól nézel ki: mennyit számít egy jól megválaszott póz.

Szerintem szerencsés alkatod van. Kicsit formásabbá, tónusosabbá kellene tenni a tested és elérhető munkával bombanő válhat belőled.

jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező, én szívesen látnálak megtelenül az ágyamban :P
jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
78%

Ezt angolul úgy hívják, hogy skinny fat. Vagyis vékony vagy, de van rajtad háj. Ez nem feltétlenül probléma, de ahogy mások is írták, ha meg akarsz felelni jobban a mostani szépségideálnak, akkor el lehet menni kondizni. A megfelelő diétával és kondizással ezt 6 hónap alatt össze tudod rántani simán (ha nincs semmilyen betegséged).


Ezen felül lehet, hogy van egy medence billenésed, legalábbis az utolsó képen biztosan. Ott azért van egy kis hasad, ami eltűnne, hogy ha a billenés korrigálva lenne.

[link]

jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
30%

"ha meg akarsz felelni jobban a mostani szépségideálnak"


Itt nem csak erről van szó, hanem az egészségről is! A képen látható csaj teljesen tunya. Kb 35-nek néz ki, de szerintem nincs még 20 se!

jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 Á.Zoli ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem rossz a formád. Szerintem, ha beiktatnál az életedbe rendszeres testmozgást, akkor nagyon szép alakot és jó irányt követnél.

A kérdés, hogy szereted-e az aktív sportot legalább heti 3x

jan. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
71%
rendben van. Ahogy mondani szokták: kiváló kiindulási alap. Megfelelő mozgással nagyon szép testet lehet ebből faragni !
jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
0%
Inkább el mehetnél egy edzőnél, aki segít neked. Ehelyett hogy itt égeted magad és pazarlod az időd
jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
0%
12 éves falánk kislány alkat
jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező, gyakorlatilag az a Gyakori összes gyerekfiúcskája összegyűlt neked válaszolni, csak el ne hidd!

Felesleg rajtad egy gramm nincs! Ennél kevesebb zsír sem nem esztétikus, sem nem egészséges egy női testen!

Felejtsd el a hülyéket, és ne akarj egy téveszmének megfelelni!

Egy dologban van igazuk, hogy az alap alkatod jó az edzéshez!

Nyugodtan építs izmot, de semmi esetre se legyen célod fogyni!

A hasadon, a köldököd alatt még el is férne egy kis plusz, egyrészt esztétikailag szexi, és nőies, másrészt mechanikai, és hővédelem a kritikus hasi szerveidnek.

jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!