Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén, milyennek írnátok...

Őszintén, milyennek írnátok le a testem?(kép)

Figyelt kérdés

nehéz számomra objektívan megítelni.

és hogyan tudnék jobb irányba változni? van rajtam látható felesleg? ha igen, hol? melyik részem vastagabb/vékonyabb "mint kéne", szerintetek? stb.

vannak köztük természetellenesebb meg sima alaptesttartásosak is.

komoly válaszok érdekelnek csak, objektív jellemezéssel.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



jan. 13. 20:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
78%

Maximálisan az utolsó válaszolóval értek egyet!

Annyit tennèk hozzá, hogy a kölyökfiúk ízlésével rendelkező "férfiak" mellett a többi nő az, akire jobb, ha nem hallgatsz!

Nagyon ritkán fog egy másik nő neked őszinte választ adni, tisztelet a kivètelnek, le fognak fikázni, ösztönös rosszindulatból.

jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
3%

Ne bosszantsatok már fel! Nem valami nőies a forma, és most nem arra gondolok hogy aránytalan kicsi a melle a valagához képest. Egyszerűen nincsenek testarányok, fej-tor-potroh sem különül el.


Persze az inceleknek mindegy, csak legyen rajta lyuk. Ezt heteroszexuális férfi válaszolóként írom

jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
93%

#22


Az összes nő így néz ki, aki 20-24 éves és nem sportol, nem gyalogol sokat és még a relatíve jó alakú nők közé tartozik. Természetesen sportal sokkal jobb lesz vizuálisan.


De ha már itt tartunk, ha gondolod, rakj fel magadról képet nyugodtan, mert másokkal szemben erősen kritikus vagy, megnéznélek téged is.

jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
55%

#20


"Felesleg rajtad egy gramm nincs!"

Bocsi, de nőként ezen nagyot röhögtem. 🤣😂


Akkora zsíros feneke és combja van, hogy csak na. A hasán is látszik a felesleg.


Én is néztem ki így, mikor eltunyultam, nem figyeltem oda az étkezésre. Azóta sokkal csinosabb, vékonyabb és sportosabb vagyok.


"A hasadon, a köldököd alatt még el is férne egy kis plusz, egyrészt esztétikailag szexi, és nőies, másrészt mechanikai, és hővédelem a kritikus hasi szerveidnek."

🤣😂🤦

Megint egy oltári nagy baromság egy fatfantól.

Mikor én is ilyen voltam, akkor is fáztam, mint most.


A fatfanok minek írnak ide?

jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
49%
Tökéletes. Fogyni nem kellene, ez teljesen jó.
jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
57%

"gyakorlatilag az a Gyakori összes gyerekfiúcskája összegyűlt neked válaszolni, csak el ne hidd!"


Csakhogy nők válaszoltak, te idióta.

Azok akik dicsérik, kanos férfiak. Akik elmondják hogy fogyjon, ők nők.


Itt miért lett divat mindenkit egy kanos kisfiúnak nevezni? Utaljátok a fiúkat vagy mivan veletek? Idióta barmok.

jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem kéne egyáltalán fogynod. Ez egy férfi számára vonzó test, jó az alakod. Egyébként meg senkit nem érdekel a testsúly!
jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
67%

Ne általánosíts😉

Vonzó annak aki ki van éhezve a nőkre, és nem jut jobb puncihoz. Annak minden vonzó.

Egy normális férfinak, aki ad magára vannak elvárásai, az vékony kis szexi csajt választ magának.

jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
#28 Vannak elvárásaim, de az kb. ez!
jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
47%
Sztem például aki vékony az nem annyira tetszik, sőt aki edz az meg ki van zárva, az izom egy redflag
jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!