Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén, milyennek írnátok...

Őszintén, milyennek írnátok le a testem?(kép)

Figyelt kérdés

nehéz számomra objektívan megítelni.

és hogyan tudnék jobb irányba változni? van rajtam látható felesleg? ha igen, hol? melyik részem vastagabb/vékonyabb "mint kéne", szerintetek? stb.

vannak köztük természetellenesebb meg sima alaptesttartásosak is.

komoly válaszok érdekelnek csak, objektív jellemezéssel.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



jan. 13. 20:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
#50 ugyanezt gondolom és ha a #48 nekem szól, akkor elárulom, hogy én is férfi vagyok!
jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem maguk a szögek rosszak, amiből a fotók készültek. Átlagos/átlagosan vékony, kicsit plötyi, de nem vészesen, egy teljesen csinos átlag. Rengetegen még így sem néznek ki. Azért egy pici edzés tényleg jót tenne, de most sem nézel ki rosszul. Inkább az egészséged miatt.
jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
#52 vagyok. Egyébként popsira és combra edzenék. Ott sem vagy duci, fogynod nem kell, csak a feneked plötyi.
jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%
53, te hány kg vagy??
jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
Én 172cm és 56kg, de nem rólam volt szó. Én elégedett vagyok, teszek is érte. Nem tudom mi köze ennek kérdezőhöz.
jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 Sigma lvl Rizzler válasza:
Szerintem nagyon sexy az alakod!
febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos az alakod, kezdj el rendszeresen edzeni, és egy év múlva ilyenkor bomba formában leszel.


Aggódnod most sem kell miatta.


31F

febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!