Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén, milyennek írnátok...

Őszintén, milyennek írnátok le a testem?(kép)

Figyelt kérdés

nehéz számomra objektívan megítelni.

és hogyan tudnék jobb irányba változni? van rajtam látható felesleg? ha igen, hol? melyik részem vastagabb/vékonyabb "mint kéne", szerintetek? stb.

vannak köztük természetellenesebb meg sima alaptesttartásosak is.

komoly válaszok érdekelnek csak, objektív jellemezéssel.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



jan. 13. 20:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező egy troll vagy mi?

A 28as válaszomra azt írta. Hogy ő annak érzi magát. Tehát vékony kis szexi csajnak.

Akkor miért rak ki magáról mindig képeket?

jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy ismerek egy lányt, 166cm 45kg. Meg vannak örülve értük a fiúk, leszbi lányok.
jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
0%
#31 Ő vékony is és szexi is szerintem
jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
22%
Neked. Nekem nem.
jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
34%
#34 rendben, de attól ne tituláljatok igénytelennek
jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
0%
#35-höz még annyit, hogy nem rólad van szó hanem átlagban. Nekem ez a normális.
jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
46%

#35

Azért igénytelen, mert nincs igénye arra, hogy lefogyjon, nincs igénye arra, hogy sportoljon. Ide is csak mutogatni magát jött.


Nekem is ír privátokat, és folyamatosan megkérdőjelezi, amit írok.


Ebből is látszik, hogy ő változtatni nem akar!

jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
33%

#37 úgy értettem, hogy engem ne tituláljatok igénytelennek azért, mert nekem megfelel.

Szerintem nem is kéne sportolnia, pl messze sokkal jobban néz ki, mint egy izmos nő. Ha el lenne hízva akkor lenne ajánlott a sport.

Én úgy gondolom, hogy nem is kell változtasson.

jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
26%

23 nagyon sajnállak, ha olyan környékén laksz ahol az átlag 20-24 évesek néznek ki így. Baracska, vagy Bátonyterenye? Esetleg Ózd?


Na mindegy. Arra varhatsz, hogy kiposztoljam magam, mert ismerem a fajtádat. Bármilyen is a testem, te biztos a kákán is találnál göböt. Másrészt teljesen lényegtelen hogy magas, izmos, szikár férfi vagyok-e vagy egy nyunyó. Nem rólam szól a kérdés.


De az biztos, hogy valaki minden hozzászólásomnál rám ír, mert nem érti amit mondok. Pedig magyarul írtam! Nem fogja fel mi az hogy aránytalanul kicsi a melle a valagához képest. Szóval ha ez a kérdező, akkor a külső-belső harmónia adott 🤭

jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
A melle nem kicsi, szerintem ez a normális(nem 23 voltam akihez szólt a komment)
jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!