Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz 1-2 napig szőrös...

Nagyon gáz 1-2 napig szőrös karral járni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétfőn leepiláltam a karomról a szőrt. Hirtelen ötlet volt, most csináltam először, nem is gondoltam át. Csak arra gondoltam, hogy fáj, fáj, de hetekig nem lesz vele gondom.


Hááát. Már most lehetne epilálni újra. Nem bújt még ki az összes, de azért elég sok és már le is vinné az epilátor szerintem.

Csak most nincs lehetőségem leepilálni, borotválni meg nem fogom.


Nagyon gáz, ha keddig, szerdáig így hagyom?

Nekem olyan fura érzés, mert olyan, mintha szúrna. :S


2013. ápr. 14. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem dzsumbuj akkor miért lenne gáz? Én eleve csak nagyon ritkán borotválom le a kezemet is. És még senki sem szólt hogy gáz lenne.
2013. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél hosszúujjút, egyébként meg van, aki soha nem szedi le a szőrt, mégsem gáz. Hidd el, nem mindenki a te szőrszálaidat számolgatja, ráadásul, ha még rövid, nem is feltűnő.
2013. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, hogy pár nap után kibújik a szőr. Az csak kamu, hogy a gyanta után is 4 hétig sima maradsz, ugyanis nem egyszerre nő ki mindegyik szőrszál.
2013. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Epilátor meg leszedés helyett a szőkítést ajánlom inkább. Hidd el - kevesebbszer kell, és jobb is szerintem. Nem is fáj.
2013. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!