Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép lett Gabi a "gabifrizurai" youtubeos lány?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem egy régebbi videóját, és a legújabbat. Hatalmas a különbség. Amikor ezt az egészet kezdte, elég csúnyácska volt szegény, most viszont gyönyörű lett szerintem.

2014. aug. 13. 21:34
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%
Gabit nem követem, mert nagyon ellenszenves. Szebbnek talán szebb, de még mindig nem szép. Annán én is látok egy kis változást, de hát ki ne változna ha ennyi elismerést, díjat, kitüntetést kapna.. Szerintem bármelyik ember elszállna egy kicsit.
2014. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lett sokkal szebb, a smink elég sokat segít mindenkin. Tény, hogy nőiesebb lett, ha lehet így mondani. Follow Annát meg nem follow-olom, mióta tízezreket vert át a "nyereményjátékkel", ő sosem volt szép, nekem ellenszenves, idegesít a hangja és a megjátszós modora.
2014. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Ja én is allergiás vagyok Annára, egy átlátszó, nagyképű, idegesítő csaj. Nem is olyan csodaszép, és ez a hidrogén szőke színű haj nagyon ronda neki. Amúgy nincs is valami jó alakja sem, és semmi különleges sincs az arcában sem. A smink valamit segít, és ezek a megjátszott öröm meg izgatottság, meg nyavalygás kiborít, egy ideig néztem és szerettem a videoit, de most már inkább kihagyom. A pólóival verte ki nálam a biztosítékot. Szánalom az a csaj. -.-
2014. aug. 16. 11:57
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Egyetértek. Az a pólós dolog tényleg szánalmas volt. Persze mindig letörli a videóit, hogy ne tudja meg mindenki, miután egy pár embernek feltűnt, azaz veszítsen el túl sok feliratkozót. Ami engem is kimondhatatlanul idegesít, az a megjátszott örömködés, meg amikor pl. ebben a videóban ( https://www.youtube.com/watch?v=mbVDHNj1yUs&list=UU7TCKuIGEm.. ) kiveszi a dolgot a csomagolásból, és kiáltja, hogy: "haaaaaaa!" Ezzel ki lehet kergetni a világból. El nem tudom képzelni, hogy másoknak mi tetszik ebben a lányban ennyire. -.-" Már én szégyellem magam, miközben nézem. Ráadásul élőben kinéz vagy 30-nak, a videóiban csak a fényviszonyok miatt nem látszik, hogy milyen ráncos és öreges már az arca. A hangja még rátesz egy lapáttal, de anélkül is férfias az arca meg az egész testalkata.
2014. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az utolsóhoz hozzátenném, hogy én 27 vagyok, és amikor megláttam Annát, arra gondoltam: na, végre egy nálam idősebb osztogat sminktanácsokat, nem egy 13 éves, tőle majd tanulhatok...erre kiderül, hogy 18. Hatalmas sokk ért...gyerekek, az arca...a szemkörnyéki ráncok, a nyaka, hihetetlen, hogy 18 éves...
2014. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Na igen, a smink káros hatása. Én is először néztem olyan 25 évesnek.
2014. aug. 18. 19:05
 17/51 anonim ***** válasza:
64%
nem hiszem, hogy a smink miatt néz ki így, hanem csak sajnos rossz genetika...
2014. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 manó1235 ***** válasza:
42%
akkor meg okkal kenegeti a sminket a fejére :D :D
2014. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim válasza:
100%
sziasztok,en sem birom annyira, eloben teljesen mas, flegma. egyebkent 14 eves
2014. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek nem mondanám, de a korai videóihoz képest sokkal helyesebb. Mondjuk azt nem tudom, hogy valójában milyen, 1-2 videóját láttam, azok tetszettek. A másik csaj (Anna) viszont tényleg nagyon idegesítő, én nem tudom hogy mit bírnak rajta annyian. Ízlések és pofonok, nekem nem jön be a harsány stílusa.
2014. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!