Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép lett Gabi a "gabifrizurai" youtubeos lány?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem egy régebbi videóját, és a legújabbat. Hatalmas a különbség. Amikor ezt az egészet kezdte, elég csúnyácska volt szegény, most viszont gyönyörű lett szerintem.

2014. aug. 13. 21:34
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
64%
Ez a 15 éves csaj nem egy észlény. Kérkedik vele, hogy majdnem 80 ezer forint ballagási pénze van, tehát nem az anyukája pénzét költi, hanem a sajátját. Gondolom ezt az összeget a családtagoktól, rokonoktól kapta, nem ő dolgozott meg érte. Akkor mi ez, ha nem az anyukája (és/vagy egyéb hozzátartozók) pénze? Lehet, hogy csak én nem látom a logikát :D
2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
48%

Igen, 15 lesz a csaj. Szerintem iszonyat buta, fogalmazni se tud. Pl. egyszer azt mondta, hogy "Nagyon szeretem ezt a rúzst alkalmakra felhúzni." (=viselni) -.-"

Amúgy bennem is felmerült a gyanú, hogy ez az a lány, aki mindenkitől kéreget sminkcuccokat, mert Móni egyik élő videójában is csinálta, és Móni, amikor válaszolt neki, felolvasta a nevét (akkor még az volt a neve, hogy Sziszi csillogása, de ugyan az a csaj volt természetesen. Szóval szerintem is ő az.

2014. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint jó nyomon jártam. Az meg pláne gyanús volt, hogy "véletlenül" éppen ezután az eset után tűntek el a videói, mert "újból szeretné ezt az egészet kezdeni". Aha, kicsit sem feltűnő!
2014. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
47%

Most meg 2 videó kivételével mindet letörölte. Már megint újra akarja kezdeni... Vajon miért? Csak nem lebukott? :D Szánalom...

Csak azért is belinkelem a csatornáját. https://www.youtube.com/channel/UCjf4Oc1ijyaPaWcPAh779EA/fea..

2014. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
48%
A következő majd az lesz, hogy a csatornáját fogja törölni. De elég hosszú a bűnlajstroma, az internet pedig nem felejt :D
2014. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Bocsi, én ebből "kövesd Szilvi Ötletét" dologból kimaradtam. Valaki elmondaná? Amúgy a magyar yotubeosok többsége, kifejezetten irritálóan hat rám.
2014. aug. 27. 20:36
 37/51 anonim ***** válasza:
2014. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Uramisten, ez nagyon szánalmas! :O
2014. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Igen, ez az a csaj... Ez meg mennyire szánalmas már? https://www.youtube.com/watch?v=LYdZNpSbeT8&list=UUjf4Oc1ijy..

Most eljátssza, hogy kapott ajándékokat, vagy mi? Úgy is ez a kéregetés a mániája. -.-"

2014. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt a videót nézem :D Azért az előző (NIVEÁS) se rossz. Amit ő "kapott" (állítólag) azt jobb napokon a női magazinokból simán össze lehet kukázni. Ha jól láttam, mindegyik termékminta csupán. Nagy teljesítmény, ezért érdemes volt tőlük kunyerálni.
2014. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!