Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép lett Gabi a "gabifrizurai" youtubeos lány?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem egy régebbi videóját, és a legújabbat. Hatalmas a különbség. Amikor ezt az egészet kezdte, elég csúnyácska volt szegény, most viszont gyönyörű lett szerintem.

2014. aug. 13. 21:34
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Inkább harsány másolt stílusa.
2014. aug. 26. 17:17
 22/51 anonim ***** válasza:
nekem is nagynak tűnik a különbség és tényleg szebb lett, de inkább igényesebbnek mondanám. (kiszedett szemöldök, igényes smink)
2014. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
48%

Sziasztok!

Szerintem is sokat változott Gabi, egyrészt a serdülés miatt, másrészt jól használja a sminket, szépen kihangsúlyozza a vonásait. :) Nekem nincs bajom vele, bár annyira nem szoktam nézni.

Anna viszont tényleg nagyon irritál engem is. A feliratkozói 14 alattiak lehetnek többségben, nekik még bejön ez a nagy vidámkodás...

Ami nálam kiverte a biztosítékot, az a diy back to schoolos videója. Az egyik ötletet Bethany Motától vette, de meg sem említette.

2014. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Hát, sosem gondoltam, hogy ennyi embert idegesít Anna. Azt hittem, egyedül vagyok, meg hogy velem van a baj. Hát, ezek szerint nem. Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Vajon tudja, hogy ennyien nem kedvelik?
2014. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hittem volna. :) A nyereményjátékos húzása csak hab a tortán. :O A videói alatt csak dicsérő kommentek vannak szinte, csak egy-két ember teszi nyilvánítja ki nemtetszsését. De ha az eddigi kommentálók között senki sem kedvelte, akkor hogy lehet, hogy mégis neki van (tudtommal) a legtöbb feliratkozója? :D

És egyébként van valaki, akit kedveltek? Én szeretem Breakfast at fruh és egy másik lány videóit, akit azt hiszem Hajnalkának hívnak, nem tudom pontosan. (megnéztem, Herczeg Hajnalka a neve)

2014. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább harsány másolt stílusa."


Igen, közben olvastam róla ezt-azt, sok negatív dolgot mondanak róla, ez azért érdekes. Így meg aztán pláne nem értem azokat, akik odáig vannak érte. Ezek szerint ennyire befolyásolhatóak a mai 12+1-2 évesek. Annához képest Gabi még egészen kedvelhető.


Két másik lány van, akit kedvelek, az egyik Barbi (Barbyesworld), a másik Rami (stilusesegyeb).

2014. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Én is szeretem Herczeg Hajnalkát, nagyon szép és értelmes csaj.

Viszont most találtam még egyet, akitől herótom van: Ő is másolgat mindenkit, 15 éves lesz, de gyerek módjára irkál ocsmányságokat más "guruk" videói alá, máskor meg halálra dicséri őket. Leutánozta Laurától a 'vattapamacsok' nevet, de aztán feltette ezt a videót, amiben nevet sorsol -.- : https://www.youtube.com/watch?v=cYsj_DmcyeE&list=UUjf4Oc1ijy..

2014. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Nem ez a csaj az, akinek pár napja összegyűjtötték az irományait és több guru is megosztotta a képet (persze a neve ki volt takarva, mert nem akarják nyilvánosan megalázni)?
2014. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is szánalmas egy csomó youtubeos. A mai 12-14 évesek pedig ezen nőnek fel. Én még hupikék törpikéket, magyar népmeséket, grimmet, és andersent néztem ilyenkor kb.
2014. aug. 26. 20:25
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

15 éves a linken látható lány??? Hát maximum 10-nek gondoltam volna. Én azt sem tudom, minek kezd bele valaki a videózásba, ha vágni sem tud. Ezt nem feltétlenül rá értem, a legtöbben webkamera minőségű videókat pakolgatnak fel, és várják a sikert...

Egyébként a kérdésre is úgy találtam rá, hogy magam is szeretnék majd esetleg belevágni a videózásba, de csakis érettségi után, azaz jövő nyáron. Addig pedig ötleteket gyűjtök a videókészítéshez, beszerzek valami jó minőségű kamerát, meg sokat tanulok a videókészítéshez a nagyoktól. :) Ha már egyszer belekezdek, szeretném igényesen csinálni, de még gyenge lábakon áll a dolog, mert nem tudom, milyen magabiztosan mozognék majd a kamera előtt. Mindenesetre most is órákat töltök youtube videók nézésével, jó lenne a részének is lenni. :)

2014. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!